Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Amióta kipróbáltam a drogot,...

Amióta kipróbáltam a drogot, teljesen megváltoztatott. Úgy érzem megőrültem, nem tudom, hogy én vagyok-e a testembe, úgy érzem bármikor megbolondulhatok, pánikrohamaim vannak, stb. Többi lent?

Figyelt kérdés
1x csináltam és azóta ez van, akkor is nagyon rosszul lettem. Ez 8 hónapja volt? Meghalhatok?
2021. aug. 2. 23:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem! De soha többé ne tedd..
2021. aug. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy soha többé nem fogom, jó nagy pofont kaptam az élettől.
2021. aug. 2. 23:53
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Van akiből már a fű is ezt váltja ki. Na ezért nem kéne hogy ezerrel nyomassák mennyire veszélytelen, meg nem is drog...
2021. aug. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Értem, de lehet valami komolyabb bajom 8 hónap után?
2021. aug. 3. 00:15
 5/11 anonim ***** válasza:
Ennél nagyobb amit most érzel, biztosan nem.
2021. aug. 3. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
55%
Drogos lettél. Előbb utóbb úgyis használsz majd anyagot, csak idő kérdése. Ezért nem szabadna kipróbálni sem. Valamit megváltoztat a szervezetben és nem lehet leállni. Le lehet pontozni, tiltakozni is lehet, de az idő engem fog igazolni, majd meglátod.
2021. aug. 4. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Dehogy fogok használni, össze vissza beszélsz, csak tudom, hogy mi a jó nekem
2021. aug. 4. 08:04
 8/11 A kérdező kommentje:

Csak egy példa:

29 éves doktornő vagyok!Jelentem, kipróbáltam a füvet 16 évesen.Nem lettem züllött,drogfüggő ember.Nem attól lesz valaki drogos,hogy egyszer kipróbálta a füvet!


Ilyen nincs, hogy 1x kipróbálod és függő leszel és nem tudsz leállni. Ez egy f*szság már bocs, de most jól felhúztál.


Ha 8 hónap alatt nem volt elvonási tünetem, ezután se lesz.

2021. aug. 4. 08:09
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Mondom! Vitázhatatsz velem, de az idő engem fog igazolni.
2021. aug. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Van egy orvos / szenvedélybetegekkel foglalkozó barátom. Jól kinevetett téged. Tudod mikor jelentkezik ez amit te mondtál? Amikor valaki évekig drogozik és erős függőség alakul ki nála. Egy alkalom nem képes ilyesmire. Eddig kb 600 drogossal foglalkozott,jobban tudja mint te. És kérlek ne terjeszd itt a hülyeséged.
2021. aug. 4. 08:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!