Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A pénteki rendelet alapján,...

A pénteki rendelet alapján, akinek nincs védettségi, igazolványa, annak a pcr teszt kötelező saját költségén beavatkozás előtt. Ez vonatkozik a magán egészségügyi betegekre is?

Figyelt kérdés

Azt olvastam, hogy az orvos dönthet úgy, hogy ellát sürgősségi esetben, de tervezett beavatkozáshoz kell az igazolvány.


Fogorvos készülök menni, több kezelésre

Maganba. Kell mindog vigyek friss 48 órán belüli pcr-t?



2021. aug. 7. 07:48
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Fogorvosod megmondja, hogy kéri-e. Szerintem nem.
2021. aug. 7. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a fogorvosodtól kell megkérdezned. A magán ellátásban nincs erre vonatkozó szabályozás, de van aki védettségi igazolványt vagy 48 órán belüli PCR tesztet kér. Mindig az adott fogorvos dönti el.
2021. aug. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De van rá szabályozás.
2021. aug. 8. 17:19
 4/4 anonim ***** válasza:
48%
3# Írtam, hogy nincsen. A szabályozás az állami ellátásra vonatkozik, de még ott is dönthet úgy a szakorvos, hogy sem védettségi igazolványt, sem pedig negatív PCR tesztet nem kér.
2021. aug. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!