Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet ilyen furcsa szagom?

Mitől lehet ilyen furcsa szagom?

Figyelt kérdés

Mostanában elég sűrűn érzem magamon (különösen ha megizzadok), hogy ilyen gyümölcsös, ilyen nem is tudom. Almás aromájú szagom van.


Ez mitől lehet?



2021. aug. 8. 22:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Na írd csak körül egy kicsit jobban! Olyan édeskés szagú, de mégis enyhén kellemetlen az orrnak?
2021. aug. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az édes illat nem feltétlen jelez jót, cukorbetegségre utalhat.


De nem kell ennyire ijesztő dolognak lennie, ha nő vagy a menstruációs ciklus termékeny szakaszában erősebb az illatunk, és kellemesebb is mint máskor. Legalábbis ez a tapasztalatom.


Amúgy bizonyos illatú tusfürdők, krémek, dezodorok is furcsán reagálhatnak a testszagunkkal. Nem váltottál mostanában?

2021. aug. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#1 Pontosan!

Van az Arany korsónak asszem ilyen alkoholmentes grapefruitos változata és hasonlót érzek. De erre nem lehet fogni mert akkor is érzem amikor nem iszok ilyet.


#2 Férfi vagyok, a dezodort elég sűrűn váltogatom és a tusfürdőt is.

2021. aug. 8. 22:17
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor lehet benne valami h a mostani nem jó neked.
2021. aug. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. A fiam tejérzékeny és mikor egy hónapban egyszer hazajön, mindig tudom, ha beevett valamit. Akkor szokott róla áradni ez a szag. Érdekes, nem mindenki érzi.
2021. aug. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Én azóta érzem ilyen furcsának a szagokat, amióta valószínűleg átestem a covidon. Majdnem 2 hónapig semmi szagot és ízt nem éreztem. Most pedig teljesen más szaga, de inkább illata lett az izzadtságomnak, de más illatúnak érzem pl. a hagymát és sok mindent. A benzin illatát eddig imádtam, de most már teljesen máshogy érzem és rosszul vagyok tőle. Nem lehet, hogy nálad is valami hasonló okból változott meg a szaglásod?
2021. aug. 9. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#6 voltam covidos valóban és a szaglással valóban gondjaim voltak.


Lehetséges.

2021. aug. 9. 05:54

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!