Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Utasítottál már el orvosi...

Utasítottál már el orvosi beavatkozást? Kort és nemet is írj!

Figyelt kérdés
műtét, katéter, beöntés, injekció, foghúzás

2021. aug. 9. 14:22
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
Engem egy pszichiáterből lett pszichológus akart az első alkalommal hipnotizálni, azt visszautasítottam.35/F .
2021. aug. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok nőgyógyásznal egy tahó és mocskos nőgyógyász volt, és olyan retkes volt minden és odafeküdtem szétrakott lábakkal (azt sem kellett volna) és amikor felnyúlt a hüvelyembe azzal a kacsával vagy mivel olyan szőrnyen fájt mint még azelőtt semmi, etért ott is hagytam (am azóta mar nem dolgozik nőgyogyászként) azóta csakis nőhöz megyek és magánba...

23 N

2021. szept. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen. 16 lány


Nagyon félek a tűtöl és mikor kórházba kerültem egy pár hete akkor nem akartam engedni hogy vért vegyenek vagy infúziót tegyenek meg azt se hogy egy sima szurit adjanak.

Hisztiztem az orvos nagy mergesen elment és mikor úgy kábé fél óra mulva elaludtam akkor utána arra ébredtem hogy négy asszisztensnő fogott le az orvos meg épp szúrta be a branult,még adta be az injekciót.


Egy műtétet is el utasították de beadták egyaltato injekciót meg egy zsibbaaztot és aval meg csináltak a műtétet.

2021. szept. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3 vagyok


Ma el utasították egy hüvelyi uh a nőgyógyásznál

mivel nagyon durván bánt velem .

Jeleztem hogy szűz vagyok és be volt teljesen gennyesedve a huvelyem kívül belül o még olyan durva volt.

Két ulyal vizsgált hogy már az elején mikor felnyult kellett orditsak úgy fájt.

A kacsaval se volt finomkodo egyből felraktam úgy hogy az fájt.

2021. szept. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

PCR tesztet utasítottam el. Vagyis csak félig, mert orrból hagytam volna, de garatból nem megy annyira hányingerem van tőle. De ragaszkodtak mindkettőhöz, így inkább lemondtam róla.

Nos, pár nap múlva már mindegy volt mit csinálnak velem, hagytam mindent csak legyek jobban, annyira lebetegedtem.

Tanulság: hagyd magad, előbb szabadulsz.

2021. okt. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!