Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Dohányosok.Próbáltátok már az...

Dohányosok.Próbáltátok már az E cigit?Melyik fajtát?Nikotin ízú van?

Figyelt kérdés
2021. aug. 9. 17:27
 1/2 Ypszilon1980 ***** válasza:
Igen, próbáltam, évekig használtam. Mi az a nikotin ízű? Nikotinos van.
2021. aug. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

2 éve tértem át sima cigiről E-cigire

féltem hogy stikában a sima cigit fogom szipákolni, de számomra is meglepő módon nem igényeltem a sima cigit.

Néha részegen kérek 1 szál cigit, de pár slukk után megbánom, ugyanis olyan érzés pár hét után, mintha sosem dohányoztál volna.

Beszédülök tőle, zavaró a füst szaga a számban és a kezemben egyaránt.

Felújítható E-cigit használok és magamnak keverem a folyadékot is, így még a cigi sodrásnál is gazdaságosabban jövök ki.

Azóta nem vagyok cigi szagú, szerintem a nikotinhoz jutásom is kevésbé rutinszerű azóta és egyáltalán nem köhögcsélek.


Azt hogy hosszútávon károsabb-e, azt nem tudom de szerintem nem az.

Azóta gyengítettem a nikotin erősségét is.

MTL-ben 18-assal kezdtem, most már 12-eset használok.


Szerintem érdemes átállni, minden szempontból ( gazdaságosabb, kevésbé káros, külső megítélés, te válogatsz az ízek között )

de előtte érdemes belemélyedni kicsit a témába, hogy ne szar készüléket vegyél.


Belépésre kb 20-30 ezret számolj

Havi költség nekem kb 5-6 ezer forint körül jön ki lötyivel, kopó alkatrészekkel együtt.

2021. aug. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!