Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bánod már, hogy beoltattad...

Bánod már, hogy beoltattad magad covid ellen?

Figyelt kérdés

2021. aug. 9. 23:59
A kérdező szavazást indított:
Igen, mert az oltás rontott az egészségügyi állapotomon.
Igen, mert ugyanúgy elkaptam a covidot.
Igen, mert félek, hogy a mutánsok ellen nem véd majd.
Nem, mert inkább egy mellékhatás, mint egy covid szövődmény vagy rosszabb
Nem, mert legalább kaptam védettségit és mehetek bárhová
Nem, mert volt covidos a környezetemben, mégsem kaptam el.
57 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
68%
Nem oltattam be magam szerencsére.
2021. aug. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
77%

Nem bánom, beoltattam magam de nem bántam meg, mit is kéne?

Volt utána mellékhatása de az annyi volt azóta semmi konrktétan.

Semmivel se érzem magam tőle különbnek vagy kirekesztettnek miatt.

Mutánsoktól se félek, magától a covidtól sem, ahogy híresztelik..

Mások miatt oltattam be magam, meg az egészségért.

Családban sincs covidos, mindenki oltott.

Ennyi.

2021. aug. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Ypszilon1980 ***** válasza:
63%
Miért bántam volna meg? Dehogy, inkább jól tettem.
2021. aug. 10. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
A környezetemben sokan megbánták vagy többet vártak tőle. Majdnem mindenkinek azóta fáj valamije, annak is aki 50 alatti. Izületi fájdalmak, trombózis gyanú, erős fáradtságérzet hónapok óta, menstruációs zavarok. Amikor az oltást elkezdték "reklámozni" akkor úgy állították be, mintha ettől az emberek nem kapnák el a vírust és nem fertőznének. Azóta persze már az ellenkezőjét mondják, hogy magától a súlyos kórlefolyástól védd meg, mondjuk személy szerint szerintem az is nagyon fontos.
2021. aug. 10. 07:56
 5/16 Ypszilon1980 ***** válasza:
76%
Azt mindenki tudta eddig is, hogy egy oltás magától a fertőzéstől nem véd meg, csak a súlyos betegségtől.
2021. aug. 10. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
70%
Én nem oltattam be magam,több kollégám tavasszal igen ,ők gúnyoltak h majd a négyfal között nyaralok,utána nyáron meg lestek h a kártyájuk sehol sem kell és átverve érzik magukat...
2021. aug. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
77%
Én úgy gondolom, hogy mindenki elsősorban azokat a híreket kallja meg, amik a saját hitrendszerét támasztják alá. Aki eleve oltásszkeptikus, annak a környezetében valahogy "MINDEN" oltottnak van valami problémája az oltás óta. Ez nonszensz. Érdekes, hogy a körülöttem lévő közel 100 oltottból, volt eddig 1 akinek 2-3 hétig hasmenése volt, és 2 akinek a ciklusa csúszott meg 1-2 hetet, de aztán rendeződött, illetve 1 akinek kiugró magas vérnyomása volt egy alkalommal az oltást követő héten. A többieknek semmi.
2021. aug. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
84%
Én oltva vagyok és nem bánom egyáltalán, semmilyen mellékhatást nem tapasztaltam sem én, sem a csakádomban senki, aki kapott oltást, leszámítva a 2-3 napos tompa fájdalmat az oltás helyén. Ennyit tudtam tenni azért, hogy minimálisra csökkentsem annak az esélyét, hogy belehaljak a betegségbe.
2021. aug. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
84%
A 80 éves nagymamáimnak se lett mellékhatása. Hagyjuk már ezt a bohóckodást. Az egész család oltva van a legnagyobb mellékhatás hogy 1 napig zsibbadt a kezem oltás után. Hűha alig bírtak ki xddd
2021. aug. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
58%

A kérdező hozzászólására: Igen egyébként, elég érdekes ez. Az elején próbálták ezt a társadalmi felelősség-vállalás szarságot belénk sulykolni, most meg ott tartunk, hogy az oltás segít(het!), enyhíteni a lefolyást, de oltottak is ugyanúgy fertőzhetnek. 😂😂🤢🤮 ...És majd ők hozzák be szeptember 15-re a delta variánst...


Úgy manipulálnak ahogyan nem szégyellnek, és ahogyan mi hagyjuk!!!

2021. aug. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!