Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nyilvános wc-nél nem adott a...

Nyilvános wc-nél nem adott a vécés néni elegendő papírt, kiakadtam, mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nem kis hazánkból származik e mai történés, külföldön nyaralok jelenleg.


Az történt, hogy a strandon el akartam menni vécére, hogy fogalmazzak, nagy dolog volt távozóban belőlem. Szokásos nagy sor a női wc előtt, kivártam a soromat, de volt ott egy wc-s néni aki adta a papírt a vécébe menőknek. Gondolom a lopások miatt nincs kihelyezve a fülkékben vagy nem tudom... Odaérek erre letép nekem 2 kis kockát, próbáltam neki diszkréten jelezni hogy nem lesz elegendő. Álltak mögöttem is persze... De nem érdekelte, intett hogy menjek. Elmagyaráztam neki angolul, hogy kakilnom kell, szeretném elkérni a gurigát, ha kijöttem visszaadom, de hajthatatlan volt. Végül sikerült meggyőznőm és kaptam egy fél gurigát, de ilyet még életembe nem láttam. Mögöttem jött be egy lány velem együtt, nevetett és mondta nekem hogy ez mégis mi...😂


Kifele kicsit kiosztottam a nénit, de persze csak finoman. Ez így mégis mi?



2021. aug. 10. 20:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Strandon?

„Néni, tessék több papírt adni, különben a medence vizében fogom mosni a seggem. Kösz.”

2021. aug. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
16%
Azt hogy én egy tekercs wécepapír nélkül a házból sem megyek ki :D
2021. aug. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
81%
Papir zsebkendő vagy papir törölköző mindíg van nálam , nem kunyerálok.
2021. aug. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%
Miért nem adtad vissza a használt részt is, ha már olyan sóherek?
2021. aug. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

kedvenc részem ez volt: intett hogy menjek

:DD

2021. aug. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy azzal volt baja, hogy gurigat kértél. Vagy próbáltál több "négyzetnyit" is kérni?
2021. aug. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Először több négyzetet akartam de nem adott. Utána kértem el a gurigát.
2021. aug. 14. 12:24
 8/15 anonim ***** válasza:
91%

de áruld már el, mely ország ez?:D


én Bulgáriára tippelnék

2021. aug. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Hát elég kiakasztó, teljesen jogos, hogy ha az ember nagydolgát végezné és nincs nála papír, akkor több vécépapírra van szüksége. Azért jó, hogy végül adtak.
2021. aug. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Eltaláltad, Bulgária volt valóban. 😂


Nagyon nevetek, honnan jött a megérzés? :))

2021. aug. 14. 13:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!