Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az övsömör egyből hólyagosodik...

Az övsömör egyből hólyagosodik? Vagy eleinte sima felületű piros folt?

Figyelt kérdés

23 éves lány vagyok.


Tegnap este kezdődött, hogy mindkét mellem alján hosszú ovális csíkban nagy piros folt keletkezett.


Irtózatosan viszket. Fájni nem fáj, de nehezen viselem, hogy nem vakarom.


Sima a felülete, nincsenek hólyagok.


Ma egész nap ugyanúgy piros folt van mindkettő alatt. :(


Megijedtem, hogy esetleg ez övsömör és akkor minél hamarabb kezelni kellene, viszont ma nem rendelt a doktornő. Hétvégén meg ugyanúgy nincs senki. Hetfőig meg nem tudom mi lesz. Gyógyszertár sincs.


Hova fordulhatnék, mit tegyek.


Ha esetleg valaki hozzáértő és szeretne segíteni írjon nekem és szívesen felveszem vele mondjuk facen a kapcsolatot és küldök fotót.


Nagyon-nagyon megvagyok ijedve.


Köszönöm előre is, ha segítetek. Bízok benne, hogy van itt valaki aki esetlef ért hozzá vagy volt hasonló baja.



2021. aug. 13. 21:40
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Itt sajnos nincs másféle ügyelet. :(

A telefonba már el is sírtam magam, de az se hatotta meg az asszisztenst sajnos. Hiába kérleltem, nem engedett be. Felfoghatatlan számomra micsoda luxus ez, hogy benn van az orvos, de nem engednek be, mert nem képesek rám vetni egy pillantást, pedig leprás tudtommal nem vagyok. :( Ez van, majd hétfőn! :(

2021. aug. 14. 23:08
 12/12 anonim ***** válasza:
48%
Mondjuk a történethez hozzátartozik, hogy ez nem ügyeleti eset. Semmi sürgető nincs benne a hölgy hisztijét leszámítva.
2021. aug. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!