Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi történhetett?

Mi történhetett?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A tegnapi nap folyamán amikor a héven utaztam, nagyon rosszul lettem. Mindenek elött tudni kell, hogy előző éjszaka házibuliban voltam, ezért sem tulajdonítottam a tüneteknek nagy figyelmet, mert hasonlóak előfordultak már ivászatok után. Rossz közérzetem volt egész nap, a héven pedig baromi meleg is volt. Elkezdett zsibbadni a kézfejem, az arcom, és ez szépen lassan erősödött, a végén már olyan szintre emelkedett hogy beszélni alig tudtam, meg mozgatni a karjaim, és a végére az egész karom, egész arcom, és mellkasom is zsibbadt. Ittam vizet, próbalgattam így-úgy ülni, hátha attól van, de nem. Hanyatt feküdtem, úgy sem javult. A végállomáson úgy voltam vele, lesz ami lesz, leszállok, és onnantól kezdve szépen egyre jobb lett, és teljesen elmúlt. Megijedtem, mert ilyen durván sosem zsibbadt még semmim. Mi történhetett?

2021. aug. 14. 17:01
 1/4 A kérdező kommentje:
20 éves fiú vagyok, ha ez számít.
2021. aug. 14. 17:06
 2/4 anonim ***** válasza:
80%
Hőguta
2021. aug. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Valószínűnek tartom, hogy az alkohol, és a hőség együtt válthatta ki ezt a reakciót, de őszintén mondom, nem tudom mi lehetett ez.

Nekem egyetlen egyszer történt ilyen, semmi előzmény után fuldokolni kezdtem a HÉV-en, úgy köhögtem, ráadásul ez a váladékos köhögés. Számtalanszor utaztam HÉV-vel, és nem is voltam akkor beteg. Szerencsére ez egy rövidebb pályán történt, de így sem vártam meg a végállomást, hanem leszálltam előbb. Ahogy kiszálltam a HÉV-ből a tüneteim mintegy varázs ütésre abba maradtak. Azóta sem tudom mi volt ez.

2021. aug. 15. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azota volt ilyen? Szerintem enyhe pánikroham volt.
2021. szept. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!