Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A súlyos depresszió mennyire...

A súlyos depresszió mennyire veszélyes az egészségre,annak ellenére,hogy egészségesen élek?

Figyelt kérdés

2021. aug. 15. 21:01
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
A legtöbb betegség lelki eredetű.Az immunrendszert gyengítheti a depresszió.
2021. aug. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Súlyos depresszióval nem lehet 10-20 évig élni, legtöbbször öngyilkosság a vége. És a halál elég veszélyes az életre nézve.
2021. aug. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miben jelenik meg nálad a súlyos depresszió? (Nehezen tudom elképzelni, hogy egy súlyosan depressziós ember kifejezetten ügyel az egészséges életmódra, hogy hosszú életű legyen.)
2021. aug. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szomoru és boldogtalan vagyok.Nem látom az élet értelmét.

Minden nap eszembe jut az öngyilkosság. Üresnek érzem magam,mert egy senki vagyok.

Jelentéktelen ember aki nem számit senkinek.

Nem kiváncsi senki rá és nem szereti senki sem.

2021. aug. 15. 22:01
 5/5 anonim ***** válasza:

Ehhez képest fontosnak tartod az egészséges életmódot. Depresszióval minimum pszichológushoz kell menni, súlyos esetben pszichiáterhez. Nem pedig szenvedve gyötrődni.

Amúgy jó eséllyel vannak, akiknek fontos vagy, új kapcsolatokat pedig magadnak tudnál teremteni különböző hobbitevékenységekkel. Ehhez kell a pszichológus, hogy ezt meg tudd csinálni. Ki lehet lábalni belőle.

2021. aug. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!