Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Aki mostanában regisztrált...

Aki mostanában regisztrált oltásra,mikor volt látható,hogy nyilvántartanak oltandóként és hány napra rá tudtatok időpontot foglalni?

Figyelt kérdés
köszi előre is!

2021. aug. 18. 21:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Követem, én tegnap regisztráltam.
2021. aug. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

nekem ma írt ki igent,de nem tudtam

még időpontot foglalni,nem engedi 🤷‍♀️. ahogy utána néztem,egy másik kérdésnél is írták, hogy ehhez is várni kell egy pár napot...

2021. aug. 23. 20:48
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia, oké köszi, én is írtam ki kérdést, mert a regisztrációm elfogadott, de mégsem tudok időpontot egyeztetni. Akkor várok. Te már foglaltál?
2021. aug. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
már ma tudok,úgyhogy most fogok. :) szerintem neked is engedi majd.
2021. aug. 24. 18:05
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen! Pont nemrég néztem :)
2021. aug. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én 25én regisztráltam, azt írja sikeres, de nem tudok foglalni időpontot még
2021. aug. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
közben én már másnapra tudtam foglalni és mentem is oltásra (25én), szputnyikot kértem. Nekem hétfőn írta,hogy igen,regisztrálva vagyok,de még aznap nem tudtam foglalni,csak kedden,szerdán meg már be is oltottak. :)
2021. aug. 27. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!