Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Aki be van oltva korona...

Aki be van oltva korona vírusra, és biztonságban van, az miért aggódik egy ismeretlen nem beoltott emberért?

Figyelt kérdés

Sok ember van, aki be van oltva, és fel van háborodva azon, hogy x városban x ember nem oltatta be magát, és ezzel veszélyezteti környezetét.

Aki eddig be akarta magát oltatni, az beoltatta, aki nem az meg nem.

Miért kell másik emberrel foglalkozni?

Miért nem lehet örülni, higy be vagy oltva és biztonságban vagy?


Igaz, innen lehet továbbvezetni, hogy mennyire is biztonságos a vakcina, és mennyit is véd, de ez már más téma.



2021. aug. 20. 11:18
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
56%
A vírus szaporodás közben mutálódik. Ha sok az oltatlan, akkor grasszál közöttük ide-oda, tehát sokat mutálódik. Kialakulnak új variánsok, ezek a változások lehetnek alapvetően semlegesek, vagy épp rossz irányba menőek is. Vagyis minél több az oltatlan, annál nagyobb az esélye, hogy olyan variáns alakul ki, ami ellen egyik jelenlegi oltás sem véd. Tehát az oltottak jogosan haragszanak az oltatlanokra.
2021. aug. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
29%

Mert képtelenek a saját életükért felelősséget vállalni, ezért kell ez a folyamatos külső szabályozásnak való engedelmesség, és az azokra való mutogatás, akik nem férnek be ebbe az egy bites rendszerbe.

A közép korban pont így müködtek a boszorkány üldözések.


És be keverjük azzal, hogy valaki úgy dönt, hogy oltat, mert ebben látja a kisebb kockázatot. Ezzel semmi baj nincs. A másokra való mutogatás viszont mindig a saját gyengeség projekcioja, amikor valaki nem megoldást, hanem kifogásokat keres a nyomorára.

2021. aug. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
77%

Más téma? Pont ez a válasz a kérdésre. A vakcina nem jelent 100% biztonságot a fertőzéstől, az új variánsoktól kevésbé véd, nem mindenkit véd egyenlő mértékben, nem mindenki ugyanazt a vakcinát kapta(khmm... Sinopharm), sokkal jobban véd a vakcina, ha eleve kisebb eséllyel találkozol fertőzöttel (nyájimmunitás), 12 év alattiak nem olthatók. Lehetne sorolni.

Egy év után már illet volna megtanulni, hogy egy fertőző betegség az nem csak rólam szól, hanem másokról is. Az ő döntéseik rám is hatnak, és az én döntéseim rájuk is hatnak.

2021. aug. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
39%
1 totális hazugság, amit leirsz. Mivel az oltottak ugyanúgy hordozzák és terjesztik a vírust -sokszor tünet mentesen-, ez sokkal inkább kedvez a mutációknak. Ezért nem oltanak normális emberek járvány közepén. Amúgy meg ha félsz, maradj otthon, az teljesen biztonságos.
2021. aug. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
39%

3 a te félelmeidért szerintem csak te vagy felelős, érdekes módon számtalan ember nem fél, nem oltat, nem gubozik be... Aztán mégis meg vannak valahogy.

Nyilván nagyon frusztráló lehet, hogy magadba nyomattál egy kísérleti vakcinát, ami nem is véd teljes körűen, de ez a te döntésed volt.

2021. aug. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
67%

Engem mondjuk hidegen hagy, csak a sok agybeteg összeesküvés elmélet idegesít, amit lássuk be, nagyon sok oltatlan nemcsak hogy bekajált, hanem még terjesztik is :D

De ugyanígy idegesít más hazugság is, pl cheamtrail, laposföld, születéssel szerzett nemi identitás, illuminati, stb

2021. aug. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
77%

Nem a nem beoltott idegenért aggódok.

Hanem azért, hogy ezek az oltatlanok újra "megszállják" a kórházakat, kiszorítva az eü-böl a többi súlyos, ellátásra szoruló beteget, pl. a daganatos édesanyámat.

2021. aug. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
64%

7 aha. Az egészségügyet véletlenül sem az a kokler vezetés rohasztja le, ami évtizedek óta folyik, eddig minden szuper volt, ugye?

Mit szólnál, ha az oltatlanok lemondanának az egészségügyi ellátásról a coviddal kapcsolatban, attól meg nyugszik a lelked?

Viszont akkor szeretném kérni, hogy te meg fizesd ki az oltásod, mert részben az is az én pénzemböl megy.

Ez így korrekt dealnek tünik, nem?

2021. aug. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
74%

Őszintén? Szerintem ez az oltás sz@rt sem ér. Én is beoltattam, de nagyon megbántam . Ugye jött tavasszal, hogy csak azoknak lesz strand, buli, minden, akik be vannak oltva. Beoltattam magam. Azon a héten találták ki, hogy mindenki mehet mindenhova. Hurrá.

Úgy érzem, hogy ez is átverés volt. Nem csodálkoznék rajta, ha megint valami sz@rt kaptunk, majd pár év múlva kijön rajtunk, meghalunk, vagy nagyon nagy gáz lesz...

Kínaiaké a világ, mindenki más menjen a francba.

2021. aug. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
68%

Amúgy milyen járvány az, ahol az embereket zsarolással kell rávenni az oltásra? S védelmi pénz müködik így kb.

Én voltam covidos. Brutális hiszti, amit csináltok.

2021. aug. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!