Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van valaki aki szinten ezzel...

Van valaki aki szinten ezzel szenved?

Figyelt kérdés
kicsi korom ota szenvedek emetofobiaval,1-2 eve mar nem nagyon tapasztaltam, viszont most megint vissza tert. egesz ejjel fent vagyok, remegek, hanyingerem van, es szedulok, utanna kovetkezo napon persze hulla vagyok, bealszok sokszor, de a hanyingerem nem mulik el. egesz nap nem ettem semmit, nincs etvagyam, akarhanyszor kajara gondolok, folyton az jut eszembe hogy igy is hanyingerem van, mi lesz ha utanna kihanyom, mi lesz ha faj a hasam.. stb. inni sem tudok mar lassan ezek nelkul a gondolatok nelkul, es egyszeruen nem tudom elterelni arrol a figyelmem hogy nem vagyok jol. a gyogyszertarban azt mondtak valoszinuleg a stressz miatt jott elo, hiaba tomom magamba a gyogyszert nem fog segiteni. valaki valami tipp? nagyon elegem van mar:(

2021. aug. 20. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Valamit tenni kell, ki ne száradj! Legalább inni próbálj. Én megkérdeznék egy pszichológust
2021. aug. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amikor elmúlt, mitől múlt el? Írtad hogy visszatért...
2021. aug. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
magatol elmult, de most egyezeruen egyre rosszabb es rosszabb lesz
2021. aug. 22. 07:24
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Valami oka volt,hogy elmúlt. Pl. jobban elfoglaltad magad...Ezt az érzést nem vàlthatja ki valami fizikálisan vagy érzelmileg? Pl. olyasmit csinálsz amit nem szeretsz, általában nem érzed jól magad stb.?
2021. aug. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!