Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Magyarországon hány ember...

Magyarországon hány ember nincs beoltva Covid ellen, aki amúgy felvehetné az oltást?

Figyelt kérdés

2021. aug. 21. 10:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
94%
A pontos adat engem is érdekelne, de szerintem ez a szám már marad. Aki eddig nem tette meg, semmiképp sem fogja már.
2021. aug. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
93%
Aki akarta, már bőven megtehette.
2021. aug. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

A 12 év felettiek száma körülbelül 9,2 millió.

A mai napig 5,7 millióan vették fel legalább az első oltást.

3,5 millió ember a válasz. A jelenlegi tempóban nem is lesz sokkal kisebb.

2021. aug. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
83%
A kérdés az h mennyire valósak a számok!? 🙄
2021. aug. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
81%
Miért kellene kötelezővé tenni? Olyan szó meg nincs, hogy oltástagadó. Milliók estek már át a betegségen és szereztek immunitást. Mi ellen oltassak akkor?
2021. aug. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
13%
A betegségen átesés nem nyújt védelmet..A sok max.érettségivel rendelkező fotel virulogus itt osztja a baromságot..nyugaton több helyen már kötelező lesz..Ausztria mindenki számára kötelezi..
2021. aug. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
84%
Qrvára nem fotel virológusság, a betegségen átesettség pedig igenis ad védelmet. Hónapokkal a betegség után tele vagyok antitesttel (mérettem), még az orvos szerint is ráérek. Az oltott apámnak feleannyi antitestje sincs. Ha nem jelentene védelmet, szerinted miért kapott kártyát az is, aki leküzdötte? Még te osztod az észt vazze...
2021. aug. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
17%
Na megjelent a sok youtube dr..:-)Egyetemet meg a többség max.fényképen látott. Élmény olvasni ahogy a kasszás panellakó tagadja a vírust..:-)
2021. aug. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
50%
#8, tehát a te logikád alapján csak azért, mert egy virológus meg mittudomén milyen egyetemet végzett ember azt mondja hogy menjünk és oltassunk, akkor mindenkinek mennie kéne és oltatnia? Ki ő, hogy eldöntse helyettem? Nem vonom kétségbe a szaktudását, szimplán csak nem érdekel amit mond.
2021. aug. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
76%
Te hanyas voltás szövegértésből? Ki tagadott itt vírust? Végig orvosokkal konzultáltam, részben magán úton. Nem okozott nagy anyagi megterhelést megméretnem az ellenanyagomat. 510.125 AU/ml. Apámnak ezzel szemben 133 (Sinopharm). Van kártyám és orvos mondta: RÁÉREK. Hol láttál itt youtube-ot?
2021. aug. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!