Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hol lehet ezt bevizsgáltatni?

Hol lehet ezt bevizsgáltatni?

Figyelt kérdés

Elsősorban orvosok,egészségügyisek segítsége kellene. Urológusom prosztata gyulladással kezel. Néhány hónapja mondom neki, hogy az ondóban fekete szálakat látok. Két három mm hosszú, de mindig ott van. Vittem neki mintát, megnézte, azt mondta, "hát, ilyen szálak ezek".. oké de mi az?


Kérdésem: 2021- Ben Magyarországon hol van olyan hely, ahol ha beviszem a mintát ezekből a szálakból, meg tudják mondani, hogy PONTOSAN mi az? Nem azt mondják, hogy "ilyen szálak", hanem, hogy pontosan mi az? Parazita, vagy más? Egy helyet mondjatok, ha fizetős az sem érdekel, de urológusom nem segít. Biztosan van olyan hely, ahol ki tudják elemezni mi ez? Köszönöm ha segít valaki. Az orvosom sajnos magamra hagyott ezzel.



2021. aug. 22. 19:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Andrológia foglalkozik kifejezetten a férfiak ilyen jellegű eü problémáival
2021. aug. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De hol vizsgàlják be? Labor, mikrobiológia?? Urológus elvitte megnézni, nem sokra mentem vele..
2021. aug. 22. 19:20
 3/8 A kérdező kommentje:
Azt hittem, mivel kórházban volt az urológia rendelés, valami profi laborban megnézik. De nem. Gondolom a labor diagnosztikának nyoma lenne az EESZT rendszerben, de semmi nincs, hogy ezt vizsgálták. Pedig kulcsfontosságú lenne megtudni, hogy mik ezek a szálak...
2021. aug. 22. 19:24
 4/8 anonim ***** válasza:

Gondolom első körben mikroszkóp alatt nézik meg, és ha ott nem találnak eltérést tovább küldik.

Egyébként nem lehet, hogy alvadt vér darab? Nem fáj? Csak mert ez nem lehet egy gyakori,, betegség,, nem tudom hol laksz, üsd be a Googlebe hol találsz a lakóhelyedhez legközelebbi andrológiát.

2021. aug. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ha magán andrológushoz megyek, ott meg nincs laborháttér, vagy amivel ezt vizsgálni lehetne. Azt hittem a kórházban ezt profi módon megoldják, sajnos nem..
2021. aug. 22. 19:25
 6/8 A kérdező kommentje:
Nekem 8x nagyitasú nagyítón is látszik, hogy van 2 kb 3 mm hosszú szál, amiknek a feji vége össze van tekeredve. A két szálból meg ilyen sörteszerűen "szőrös" 8 szoros nagyító alatt. Én valami parazitára gondolok.. Urológus nem segít.
2021. aug. 22. 19:30
 7/8 A kérdező kommentje:
Ha tudnám pontosan mi az, akkor sínen lennék. Ott van elrakva a minta, és egyszerűen nem tudják megmondani mi az 2021-ben?
2021. aug. 22. 19:33
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Magán andrológus is el tudja küldeni laborba,sőt sztem sokszor profibbak mint a kórház.
2021. aug. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!