Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lányok, miért szerettek...

Lányok, miért szerettek annyira a fiú barátotokkal tusolni?

Figyelt kérdés
Tudom, nyilván azért, de aki szinte minden nap vele akar tusolni az miért teszi? Miért jó az nektek? A meztelenség miatt? Mert nem hiszem hogy minden tusolásnál ezt akarjátok. Szerintem kell egy kis privát intimitás is.
2021. aug. 23. 10:49
 1/10 A kérdező kommentje:
Szerintem aki ha nem is minden nap de két naponta a batátjával tusol, az már elég beteges.
2021. aug. 23. 10:50
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Mert általában ott nem csak tusolás van. Emellett ilyenkor egymást mossák az emberek, ami jó érzés.
2021. aug. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Gondolom ez az előjáték nekik. Miért volna ez beteges?
2021. aug. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Meg praktikus. Sokkal hamarabb végzünk így, mintha egymásra kellene várni.
2021. aug. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A mindennapos együtt tusolás szerintem az. Mindenkinek kell egy kis magán szféra. Nem gyűlöletkeltésből tettem fel ezt a kérdést, hanem tényleg érdekelnek a nyers, őszinte válaszok erre a kérdésre.
2021. aug. 23. 11:02
 6/10 anonim ***** válasza:
87%
Magán szféra? Ettől még olvasgathatnak délután külön a szoba két sarkában. Vagy elmehet az egyik a barátaival saját programra. Nem csak a fürdőszobában lehet megélni a magán szférát.
2021. aug. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, egyáltalán nem beteges. Ha lenne barátom, én is vele tusolnék.
2021. aug. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én tusolnék szivesen a feleségemmel minden nap, csak nekem a hűvös víz esik jól, neki meg a forróvíz. Próbáltuk párszor, nem tudtunk megegyezni :))
2021. aug. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
90%
Te esténként járod a várost és belesel a fürdőszoba ablakokon, vagy honnan van ilyen nagymintás statisztikád?
2021. aug. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
91%
Igenis jól tud esni. Én hivatali munkarendben, párom pedig vagy éjszaka vagy nappal dolgozik. Van külön töltött időnk, hiszen sokszor egymást váltjuk. Esténként együtt zuhanyozunk vagy épp fürdünk. Mondjuk ez max heti 2 alkalom. Ilyenkor megmasszírozzuk egymást, ölelkezünk is stb. Ahogy előttem is írták ez előjátéknak tökéletes, de sokszor más is lesz belőle. Mi ebben a rossz? Utána mindenki csinálja a dolgát vagy amihez kedve tartja.
2021. aug. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!