Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vajon mi lehet ez?

Vajon mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Pár hónapja néha fura tompa fájdalmat érzek a mellkasomban, bal oldalt. A szívemnél ami kar bizsergessel/zsibbadassal párosul.

Nem mindig jön elő a fájdalom pár hónapja kezdődött, akkor volt pár napig majd elmúlt, aztán megint volt egyszer kétszer pár napig, majd elmúlt. Tegnap megint elkezdődött.

Amikor faj eltart pár óráig, majd magától elmúlik.


Amikor először ezt éreztem nagyon megijedtem, el is mentem orvoshoz. Csináltak EKG-t minden a legnagyobb rendben. Megmérték az oxigén szintemet, ott is. Elküldtek labor vizsgálatra, ott is. Elmentem mellkas rontgenre ott is.


Jelenleg várandós vagyok, így most is voltam EKG-n és labor vizsgálaton, ismét minden tokeletes.

Az orvos azt mondta, hogy az hogy a szívemmel legyen valami szinte teljesen kizárja, mert nagyon fiatal vagyok.

27 éves lány vagyok egyébként.

Szerintetek mi lehet?


2021. aug. 25. 16:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Könnyen lehet, hogy reflux vagy magnéziumhiány, annak is vannak ilyesmi tünetei.

Próbálj egy ideig magnéziumot szedni (vagy ha szedsz, megemelni az adagot), hátha segít.

2021. aug. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha az orvos nem tudta megállapítani, akkor valószínűleg mi sem fogjuk tudni. Talán valami hiány is lehet, de gondolom terhesen már szedsz vitamint (azt úgy tudom, hogy a legtöbben szoktak), így azt valószínűleg ki is lehet zárni.

Saját tapasztalataimat tudom leírni. Én kétszer éltem át ezt (férfiként, de ez szerintem mindegy). Nem pont ugyan ezt, de a zsibbadás és tompa fájdalom nekem is megvolt. Csak emellé még szédülés is párosult. Egyszer egy valamilyen rovar csípett meg a nyakamon. Elkezdett zsibbadni a nyakam, estére a mellkasom is, és a szívemnél is olyan furcsa érzésem volt. Elmentem orvoshoz, ugyan azokat megcsinálta mint nálad, minden rendben volt. Arra hogy egy rovar csípett meg csak utána jöttem rá, mikor megtaláltam a csípést. Egy jó nagy pukli volt a nyak felső részén ott. A második alkalom meg idén volt már. A Covid elleni oltás után jelentkezett pár nappal később. Szinte ugyan az volt, csak itt a mellkasom zsibbadt egyedül, másom nem. 3 hét után múlott el, de még utána is itt-ott visszajött.

2021. aug. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!