Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sinopharmra kapott itt már...

Sinopharmra kapott itt már 60-70 éves krónikus beteg Moderna vagy Pfizer oltást harmadiknak? Volt valami mellékhatás?

Figyelt kérdés
Anyukám vesebeteg, fémallergiás, van pár gyógyszerallergiája is és féltem kicsit. Mert megnézemtem az MRNS vakcinák segédanyagait. Tudna valaki megnyugtató választ adni, hogy nem lesz baja, ha beadatja?

2021. aug. 25. 21:09
 1/8 anonim ***** válasza:
15%
Most hiába írom, hogy rokonom kapott és nem lett bája, minden szervezet más. Azért én a helyében beadatnám. Valószínűleg többet nyer vele, mint amekkora a kockázata.
2021. aug. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
34%
Háziorvos mit mond? Ő ismeri, tudja a betegségeit, és tudna javaslatot adni, hogy neki melyik a legmegfelelőbb harmadik oltásnak.
2021. aug. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

A településünkön sok idős megkapta a 3.-at, jól vannak.


De én is azt tanácsolom kérdezzétek a házi orvost + én lehet megkérdeznék egy immunológust is esetleg a neten lehet találni.

2021. aug. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
Megnézette már anyukád, hogy mennyi az ellenanyaga? Előbb ezzel kezdenék, ha 50 alatti lesz az érték, akkor kellhet 3. oltás.
2021. aug. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Anyu 41, apu 97. Mindketten mennek jövő héten harmadikra. Pfizer vagy Moderna
2021. aug. 27. 15:07
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Erre laikusként kb ssnki nemntud válszt adni. Anyudnak kevés az ellen anyaga, neki javasolt. De, hogy lesz e panasza bármelyiktől, fogalmam sincs. De erre szerintem senkinek nincs rá látása.
2021. aug. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Apukádnak szerintem magas az ellenanyaga, én erre lehet nem adatnék.

De nem szeretnék beleszólni, ha mennek mennek.

Kívánok minden jót és legfőképpen egészséget nekik! :)

2021. aug. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Csapattársam kapott 2 Sino-ra Pfizert pár hete. Igaz ő nem krónikus beteg és nem 60 fölötti, hanem 40, illetve komolyan sportol.

3 napig volt 40 fokos láza.

De hogy nekik lesz-e mellékhatás, azt szerintem senki nem tudja előre.

2021. aug. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!