Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen masszőr lenne erre a...

Milyen masszőr lenne erre a legalkalmasabb?

Figyelt kérdés

Ennek a hivatásnak is rengeteg alfaja van viszont érdekelne hogy ezek közűl melyik lenne a legideálisabb nekem(pl sport vagy gyógy...). A hátam akár egy aknamező olyan görcsös 1-2 cm és talál másikat az ember ha akar. Az eddigi masszőrök hát hogy is mondjam "átlag" masszőrök voltak azaz 1 tipust tudtak de azt egyébként tökéletesen. Nekem nem a lágy kellekem masszázsra lenne szükségem hanem egy olyanra amivel kilazítják a görcsöket. Egyszer voltam egy durvább hölgynél a fele hátamat tudta megcsinálni úgy hogy nem minden görcsöt tudott "kibogozni". Melyik erre a legspeciálisabb masszázsfajta?


Előre is köszönöm a válaszokat!



2021. aug. 26. 01:49
 1/3 anonim ***** válasza:
21%
A váll/lapocka/nyak környékét hengerezéssel otthon meg tudod csinálni. Egyedül a derekat nem lehet.
2021. aug. 26. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem ezt kérdezte, hogy hogyan tudja megoldani.


Egyébként szerintem sportmasszőr lesz akit te keresel. Én nem tudom hogy milyen masszázst szokott alkalmazni akihez járok, de sok sportoló jár hozzá, including me. Görcsös hátam mindig kimasszírozza, és köpölyöz. Nagyon jó szokott lenni, úgyhogy azt ajánlom ilyen köpölyözős cuccot próbálj ki.

2021. aug. 26. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Erre való a trigger masszázs.
2021. aug. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!