Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért nem tudok inni?

Miért nem tudok inni?

Figyelt kérdés

Már régebben kiszáradás miatt kórházba kerültem, utána minden ment jól.


Vagyis csak úgy hittem. Egy nap alig tudok meginni vizet, nem érezném azt, hogy ki vagyok száradva, nem is kívánom a vizet. Mostanába nem annyira szoktam enni olyan ételeket amikbe sok folyadék van.

Most szúr a jobb oldalam, meg a közérzetem is rossz, holnap megyek a szüleimmel hosszú utazásra, nemtudom hogyan igyak, nem akarom megint beleerőszakolni magamba. Tudom hogy a testnek vízre van szüksége, de még sose volt a rosszullétnél nagyobb problémám.


Szerintetek miért van ez?



2021. aug. 27. 21:50
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ja még annyit, hogy naponta egy-két pohár vizet iszok.
2021. aug. 27. 21:52
 2/13 A kérdező kommentje:
Ja meg annyi, hogy nagyon rossz kategóriába raktam, bocsikaa:D
2021. aug. 27. 21:53
 3/13 anonim ***** válasza:
86%
lehet többet kéne innod? nem is értelek, egyszer kiszáradtál már, de most se akarsz eleget inni?? jó volt neked a kórházban?
2021. aug. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

3# Egyáltalán nem volt jó a kórházban. Borzalom volt. Nem is az a célom hogy oda visszamenjek, egyszerűen undorodom a víztől, és minden hasonló ételtől (leves, stb.).


Most próbáltam inni fél pohár vizet, nagy nehezen lement, de a hasam elkezdett fájni egy kicsit.

2021. aug. 27. 22:04
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
pedig vagy erőt veszel magadon vagy mész vissza a kórházba. napi 1 liternek le kéne mennie
2021. aug. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Az üdítőket sem bírod? Persze azok cukrosak meg károsak, de az is jobb mint a kiszáradás. Vagy esetleg zöldségeket és gyümölcsöket megpróbálsz beépíteni az étrendedbe. Még az jut eszembe, hogy valami narancs vagy baracklébe raksz pluszba egy kicsi vizet.


Valahogy ezt meg kéne oldanod, mert ez elég rossz a szervezetednek. Rossz a szívnek, vesének, májnak, nehezebben tudsz gondolkozni. Szüleidet nem tudod megkérni, hogy segítsenek neked ebben kicsit?

2021. aug. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

6# Ettem egy kis szilvát, egyenlőre azt fogok enni..


A szüleim nemhiszem hogy komolyan vennének, de majd ha egy kicsit nyugodtabb lesz minden (családon belül feszültség van jelenleg) akkor majd elmondom nekik.



Köszi az eddigi válaszokat!

2021. aug. 27. 22:35
 8/13 anonim ***** válasza:
De csak a vizet nem bírod meginni vagy semmi mást?
2021. aug. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
A vizet, a cukros üdítőket is csak nehezen, de azt inkább azért, mert egy csomó hülyeséget tartalmaz
2021. aug. 27. 22:47
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt javaslom igyál jeges teát. Vagy valami cukros löttyöt amit szeretsz.Én azért írtam a teát mert azt szeretem. Általàba ha ilyet iszok,utána szomjas maradok mert édes. Úgymond itatja magát. Vagy limonádét csinálj. Colát én se szeretem nagyon. Tudom nem egészséges ez a "megoldás",de legalább a napi folyadék megvan.
2021. aug. 28. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!