Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vicces hasmenéses történetek?

Vicces hasmenéses történetek?

Figyelt kérdés

2021. aug. 28. 04:03
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Bef0stam.
2021. aug. 28. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hogyan történt? :D Kicsit szomorkás vagyok, feldobná a napomat egypár vicces történet. :D
2021. aug. 28. 04:43
 3/4 anonim ***** válasza:
88%

Én nem f0stam be, csak majdnem .

Egy bevásárlóközpontban voltam egy jól megpakolt bevásárlókocsival, és akkor jött rám az inger. Ott ugyebár nincs wc, csak kivűl , és oda csak úgy tudok kijutni, ha sorbanálltam a pénztárnál, és mindent amit vásároltam kifizettem. Alig tudtam visszatartani, és közben elég fura járásom volt összeszorított fenékkel😂 Rohantam volna ahogy tudtam volna a wc-re, de nem tehettem. Mert még ki kellett fizetni azt a csomó cuccot amit vettem. Ahogy tudtam siettem, de csak óvatosan, nehogy elengedjenek a záróizmaim. Nagyon koncentráltam, hogy semmi se csússzon ki. A pénztáros meg kedvesen kérdezte, hogy van -e auchan kártyám. Már kezdtem amiatt aggódni, hogy a biztonsági őr is felfigyel rám, mert elég gyanúsan viselkedek, feszült vagyok, és kapkodok. De végül nem lettem gyanús. Végeztem a kifizetéssel, és rohantam a wc-re a bevásárló kocsival. Amit a wc előtt parkoltam le. Azt se bántam már, hogy ellopja-e valaki a cuccaimat. De jóleső megkönnyebbülés volt kiengedni az anyagot, az elképzelhetetlen.😄😄

2021. aug. 28. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Egyszer még 13-14 éves koromban tesi órán rámjött az inger, már csak 10 perc volt az órából, úgygondoltam kibírom.Csak az volt a baj hogy valamilyen padon ugráló,futós feladat volt.És hát nem a legjobb érzés összeszorított seggel, libabőrösen a félemtől és stressztől futni és ugrálni.Óra végén sprinteltem a budihoz és ahogy toltam le a gatyámat már ömlött is ki aminek kikell.Szerencsére a gatyámba nem ment semmi így megúsztam:D
2021. szept. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!