Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Édesanyám kb 1-2 hete megkapta...

Édesanyám kb 1-2 hete megkapta a Janssen vakcinát ,(muszáj volt neki megkapnia) és most sürgősségin van mert annyira fáj a dereka.. Nyugtassatok meg kérlek !! 😢 (?)

Figyelt kérdés
19/L

2021. aug. 29. 11:08
1 2
 1/13 anonim válasza:
52%
A derékfájásnak semmi köze az oltáshoz...
2021. aug. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
23%

Persze elso, annak sincs koze az oltashoz, hogy mar nem menstrualo nok ujra vereznek.

Annak sincs koze hozza, hogy eddig egeszseges embereknek vernyomas problemai lettek.

Az is puszta veletlen hogy hirtelen megugrott az uj panikbetegek szama.

Semminek nincs koze hozza. 🤡🤡🤡🤡

A problema nem az oltas ! Hanem az, hogy boldog boldogtalanba bele nyomjak anelkul hogy tesztelnek van e ellenanyaga, vagy folyamatban levo betegseg benne.

2021. aug. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
11%
Igazad van #2 "🤡🤡🤡"
2021. aug. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%

Szia! Jobbulást anyudnak. Jensen esetén nem olvastam ilyen mellékhatást, viszont nálam az lett volna az egyetlen amit nem kértem volna.

Minden esetre kitartást. Nekem nagyim volt intenzíven, tudom, hogy milyen rossz. Nekem a 70éves mamám gyógyultan jött ki az onnan, szerintem anyud is rendben lesz. Sok erőt és kitartást 🙂❤️

2021. aug. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
62%
Ott valami más probléma lesz az oltásnak ehhez semmi köze.
2021. aug. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
21%
2-es, igazad van. Mélységesen eltitkolják!!!!!!
2021. aug. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Remelem semmi baj nem lesz, nagyon aggódom .. Soha semmi baja nem volt neki
2021. aug. 29. 11:49
 8/13 anonim ***** válasza:
25%

mi ez a sürgősségi derékfájás?

az én anyám 4 perc alatt kelt fel, hónapokkal más vakcina után.

egyszerűen ki tudja. nem fiatal, klimaxos is...

2021. aug. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
41%
Pontosan ez a baj ezekkel a gyorsban beveztetett oltásokkal és felelősségvállalással. Szinte lenyomozhatatlan, hogy azok okoznak e valami problémát. Az életben nem bizonyítod be, hogy miatta lett valami bajod.
2021. aug. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
67%

"az én anyám 4 perc alatt kelt fel, hónapokkal más vakcina után."


Valaki belehal a vírusba.

Az én apósom pedig feküdt pár napot, szarul volt, azóta ugyanúgy bringázik 50km-eket és semmi baja.


A két eset nem zárja ki egymást.

2021. aug. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!