Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Normális, hogy félek pszicholó...

Normális, hogy félek pszichológushoz menni?

Figyelt kérdés
Nagy nehez rávettem magam, hogy végre bejelentkezzek egyhez. De nagyon félek, és igazából nem is tudom, hogy mitől. Akik jártak már pszichológushoz, az első alkalom előtt ti is féltetek?
2021. aug. 29. 20:26
 1/7 anonim válasza:
100%

Persze, nagyon féltem, izgultam! De aztán kiderült, hogy életem egyik legjobb döntése volt belevágni. 😊


Szóval, én csak azt tudom mondani, hogy hajrá, és ne tartson vissza a félelem.

2021. aug. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, feltem, mert nem tudtam, hogy mire szamithatok. Hiaba szakember, megiscsak nehezen nyilok meg egy idegennek, na meg hiaba magan, feltem, hogy csak kidobott penz lesz az ablakon es belenyulok valami nagyon szarba. Aztan vegul minden jol alakult, az elso alkalom is zokkenomentesen ment.
2021. aug. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem.
2021. aug. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki fél egy kicsit az ismeretlen helyzet és ismeretlen ember miatt. Ez normális. Jó lesz, majd meglátod. Már ha szimpatikusat választottál. Mi alapján döntötted el? Nő vagy férfi? És te?
2021. aug. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szimpatikus volt képről és telefonban is, hát ugye élőben még nem tudom :) Nő vagyok és nő pszichológust választottam, mindenképpen nőhöz szerettem volna menni. Talán azért mert azt érzem, egy férfi pszichólógusnak nehezebben nyílnék meg. De igazából még semmilyen tapasztalatom nincs. Köszi amúgy a válaszokat, kicsit megnyugodtam, hogy nem csak én félek. Remélem a második alkalom előtt már nem fogok ennyire.
2021. aug. 29. 20:48
 6/7 anonim ***** válasza:
54%
Mikor mész?
2021. aug. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Igaza van az előttem szólóknak, de én is kellemesen csalódtam, csak hajrá! ;)
2021. aug. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!