Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Érdemes e így beadatni a...

Érdemes e így beadatni a vakcinát? (Többi lennt)

Figyelt kérdés
16 éves egészséges lány vagyok de az elmúlt egy hétben voltam egy táborban ahol megbetegedtem(torokfájás,orrfolyás,hurutos köhögés) ez kedden volt tehát már sokkal jobban vagyok de meg mindig nem érzem magam teljesen jól. Lehet e ebből valami probléma vagy csak én gondolom túl? Oltás időpontja szeptember 2

2021. aug. 31. 10:43
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Hozzá kell tennem a táborban nagyin hideg volt tehát szerintem inkább megfáztam mert a tábor 90%-a oltott volt így is sokan lettünk rosszul
2021. aug. 31. 10:45
 2/11 anonim ***** válasza:

A papíron, amit ki kell tölteni rajta van, hogy mi kizáró ok. Azt kell lelkiismeretesen kitölteni. Ha a tüneteid benne vannak a kizáró okok között, akkor úgy sem adják be, ha nincsenek akkor szerintem nincs mi miatt aggódnod, nem lesz baj. Ha továbbra is bizonytalan vagy, a háziorvosod is megkérdezheted, meg a helyszínen is rákérdezhetsz, hátha megnyugtat.


Nyilatkozat:

[link]


Az oltás(ok) működése (szerintem ebből kiindulva se lesz gond):

[link]

2021. aug. 31. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

"szerintem inkább megfáztam mert a tábor 90%-a oltott volt így is sokan lettünk rosszul."

Oltott is ugyanúgy megfertőződhet és fertőzhet is. A delta allergia, megfázás szerű tüneteket okoz, tehát az is lehet, hogy covidos vagy.

2021. aug. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát ez anyukámat szerintem nem érdekli úgy is be leszek oltva
2021. aug. 31. 11:04
 5/11 anonim ***** válasza:
Tesztet kellene csináltatni.
2021. aug. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
24%
A legelsönek azt kellett volna, hogy tesztet csináltatsz, az készen van 15 perc alatt, és nem itt rinyálunk napokig.
2021. aug. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
41%

Pedig kellene, hogy érdekelje anyukádat! Lehet megfáztál, akkor gyengébb az immunrendszered. Remélhetőleg nem lesz semmi baj!

A Teremtőnek szándéka, hogy az összes betegségtől megszabadítsa az engedelmes embereket!

2021. aug. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%

A nyilatkozaton, amit ki kellett tölteni, én is írtam 2 olyan dolgot is, amire azt hittem, hogy az orvos majd rákérdez. De valójában meg sem nézte, csak futószalagon lett mindenki beoltva.

Más oltásoknál sem adták be a gyerekeimnek, ha éppen betegek voltak. Akkor későbbi időpontban kapták meg.

Szerintem is érdemes tesztet csináltatni, vagy kérj másik időpontot, amikor egészséges leszel.

2021. aug. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Megbeszéltem anyukámmal majd itt a helyszínen megbeszéljük az orvossal
2021. aug. 31. 12:32
 10/11 anonim ***** válasza:
91%
Na látod, anyukád tudja, hogy az oltóorvos dolga eldönteni, hogy mi legyen, neki kell majd szépen elmesélned, hogy mi a helyzet. Máskor eleve az anyukádat kérdezd, akkor megkímélsz mindenkit néhány ... választól. ;-)
2021. aug. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!