Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pfizer oltás tapasztalatok?

Segitseg kérdése:

Pfizer oltás tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Másodikán kapom az első oltásom, tapasztalatok, tanácsok? Mennyire leszek beteg például? Mire készüljek?

2021. aug. 31. 13:37
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
67%
Cubina: Fel lehet téged jelenteni, álhírterjesztésért és félelemkeltésért? Köszi a válaszod előre is.
2021. szept. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 Cubina ***** válasza:
59%

Persze, nyugodtan fel lehet jelenteni, bár fogalmam nincs hogy az általam írottak melyik része volt álhír vagy félelemkeltés. A 80 ezer tagos oltáskárosult FB csoport? Nem az én csoportom, csak belebotlottam, olvasgattam és gondoltam, hogy megosztom itt is, hogy az emberek tudják, hogy ilyen szörnyű dolgok is előfordulhatnak oltás után, a napi több bejegyzés alapján nem is kevésszer. Jelentsük akkor fel a 80 ezer tagos FB csoportot is, mert össze-vissza hazudoznak, és poénból/mások ijesztgetése céljából tesznek ki szörnyűbbnél-szörnyűbb fotókat és osztanak meg elrettentő sztorikat.


Ilyen alapon én is feljelentem az összes olyan embert, aki álhírt terjeszt azáltal, hogy aki nem oltat, az mind lélegeztetőre kerül vagy meghal. Ez valóban álhírterjesztés és félelemkeltés. Mert az állítás egyszerűen nem igaz és ezt mindenki tudja. Az sem igaz, hogy mindenki lenyomorodik vagy meghal az oltás után, de sajnos a tapasztalatok alapján elég sűrűn előfordul és senki sem tudja előre, hogy kinél mit fog okozni a véráramba juttatott milliónyi tüskefehérje. Lehet, hogy semmit, lehet hogy sok mindent.

A szervezetnek nagyobb esélye van leküzdeni egy felső légúti betegséget, mint olyasvalamit, ami a véráramban cirkulál és folyamatosan termeli a tüskefehérjéket, amik elzárják a vér útját, ezzel számtalan problémát okozva. Azt kivenni onnan már nem lehet

Lehet, hogy a kérdezőnek semmi baja nem lesz, ha beoltatja magát, de az is lehet hogy úgy jár, mint a Pfizer csoport tagjai. Ez nem álhírterjesztés, hanem tény.

2021. szept. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
31%
Cubina szerinted ha elkapod a Covidot akkor a vìrus nem cirkulál millió számban a véráramban???sőt szerinted egy influenza vìrus nem cirkulál millió számban a véráramban?Sőt maga a vìrus sokkal nagyobb mint a tüskefehérjéje,tehát jobban elzárná az ereket. és neked lett olyan tüneted egy influenza után aminél azt mondható hogy elzáródtak az ereid? Szóval ez önmagában ellentmondás...Ezt mind nem személyeskedésnek ìrom, de nem gondoltál bele hogy azt a csoportot egy Oltásellenes aktivista hozta létre, és akik oda ìrogatnak/fotókat töltenek fel őket megvesztegették fizetnek nekik hogy KAMUZZANAK? ..Tudod van az a mondás hogy "Van az a pénz amiért" ilyen volt már a történelemben meg lesz is.De a közvetlen környezetemben sok olyan ember van aki Pfizert kapott és az ég egy adta világon semmi bajuk,lehet mondani hogy majd lesz, de mivel van olyan is aki vagy fél éve kapta és semmi baja, ezért szerintem nem is lesz baja...Tehát gondolkodj el rajta szerintem hogy esetleg az a csoport egy oltásellenes akitivistának köszönhető.
2021. szept. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 Cubina ***** válasza:
42%

Nem értem, miért nem lehet elhinni, hogy valakiknek baja lett az oltástól? Csak mert másnak nem lett? Minden embernek másként reagál a szervezete a betegségekre/gyógyszerekre. Lehet hogy Jancsika elkapja a koronát, de észre se veszi, viszont Juliska belehal. Lehet, hogy Jancsika beoltatja magát és nem lesz baja, Juliskának viszont mindenféle baja lesz tőle, esetleg bele is hal. Senki sem tudhatja előre, hogy mi történik vele, ha oltat/nem oltat. De ha például valaki az elmúlt másfél év alatt nem kapta el a vírust/nem vette észre, akkor miért féljen hogy belehal, amikor a mostani delta variáns a szakértők szerint könnyen összetéveszthető a sima náthával? Arról nem beszélve, hogy rengeteg oltott kerül kórházba coviddal/más betegségekkel. Ezt valamelyik virológus azzal magyarázta, hogy mivel sokkal több oltott van, mint oltatlan, ezért szimpla matematika, hogy több oltott van kórházban, mint oltatlan. De nem arról volt szó, hogy aki oltott, az nem kerül kórházba? Mégis ők terhelik most le az egészségügyet?


A Pfizer csoport esetén nagyon nem hiszem, hogy le vannak fizetve a tagok. Aki létrehozta a csoportot, azért tette, hogy akinek baja lett, az meg tudja osztani a többiekkel a tapasztalatát. Az oltásellenes kommenteket törlik, és az olyanokat is, ahol valakinek a "szomszédjának az anyukája hallotta a barátnőjétől", hogy XY-nak baja lett az oltástól.

Csak konkrét eseteket jelentetnek meg a csoportban, ahol sajnos halálesetekről is írnak bőven. Az illető profiljára kattintva is látható a gyásza. Ilyennel senki sem szórakozik.


A több száz fotó a mindenféle oltás utáni tünetektől szintén nem poén. A segítségkérés egymástól sem poén, inkább nagyon szomorú, hogy az orvosok nem tudnak mit tenni, ezért egymáshoz fordulnak támogatásért az emberek. A tagok nem uszítanak senkit az oltás ellen, egyszerűen csak leírják hogy mi történt velük, hogy az emberek tudomást szerezzenek a mellékhatásokról, valamint azért, hogy segítséget kérjenek.

Ők hétköznapi emberek, mégis ki fizetné le őket, hogy hazudjanak?


Felőlem az oltat, aki akar, ha úgy érzi hogy ez az egyetlen megoldás. Nem hülyézem/birkázom le őket, de tudni kell az embereknek arról, hogy bajuk is lehet az oltástól. Nem biztos, de előfordulhat. A legtöbb esetben úgy oltanak, hogy előtte semmilyen vizsgálatot nem végeznek. Ha valaki koronás volt, sok az antitestje és ráoltat, azzal többet árt, mint használ. Ha koronára oltanak, az halállal is járhat. Ha valaki allergiás a vakcina valamelyik összetevőjére (és persze nem tud róla), súlyos problémák adódhatnak.

Minden gyógyszernek van mellékhatása, az oltásnak miért ne lehetne?

Én szinte az összes gyógyszerre, oltásra allergiás vagyok, többször majdnem meghaltam anafilaxiás sokk miatt, nem is szedhetek gyógyszereket, míg másoknak ugyanaz a gyógyszer/oltás meg se kottyan.

Ha engem beoltanának, azzal kivégeznének. Másoknak viszont semmi baja tőle.

2021. szept. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
34%
Azért mert te allergiás vagy a gyógyszerekre, attól még másnak jó lehet az oltás, magyarul még be sem vagy oltva de te tudod hogy mik a következmények,és vitatkozol olyannal aki be van oltva, és tudja hogy nem történt vele semmi baj hisz ő érzi max ha az baj hogy Védett lett XD. Azért mert te fosol tőle ezért itt osztod az észt gyakorin, másokat megilyesztve,akik megkapták az oltást holott semmi tapasztalatod nincs, csak mások szavát hajtod ami vagy igaz vagy nem...Én mindenesetre lezártam , de szerintem a saját pánikolásodat ne vetítsd ki másokra és ezzel ilyesztegeted a "népet" itt...
2021. szept. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Cubina ***** válasza:
65%

Látom, a szövegértés nem nagyon megy. Pont arról írtam, hogy nem mindenkinek lesz baja az oltástól, de BENNE VAN A PAKLIBAN és jobb, ha erről minél több ember tudomást szerez, mert ha már megtörtént a baj, akkor nincs hová fordulni a panaszokkal. Senki sem tud segíteni.


A Pfizer mellékhatások csoport tagjai közül senki sem oltásellenes, beadatták mert bíztak benne, és remélték, hogy megvédi őket a vírustól. Ehelyett azt kapták, amit, és én kárörvendés helyett szörnyen sajnálom őket, hogy így jártak.


Én nem pánikolok, mert nincs okom rá, a koronától sem pánikolok és az oltástól sem, egyszerűen csak nem kell és kész. Ha valaki úgy érzi, hogy az oltás mentheti csak meg, akkor oltasson, de előtte tájékozódjon és csináltasson teljes vérképet, semmire se jó PCR tesztet és teljes körű belgyógyászati kivizsgálást. [link]


Jó lenne már levenni a szemellenzőt és a média által közölt elferdített dolgok helyett a valóságot látni.

Ja, és az ijesztgetést pontos j-vel írjuk. :)

Én is befejeztem veled, egyébként sem veled szándékoztam vitázni, hanem felhívni a kérdező (és a többi olvasó) figyelmét a tényekre.

2021. szept. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
54%

"Nem értem, miért nem lehet elhinni, hogy valakiknek baja lett az oltástól?"


Mondjuk például az egyik ember olyan fotót töltött fel amit HIV okoz. És ráfogja az oltásra. Na ennyi a csoport.

2021. szept. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Cubina értem én hogy mit ìrtál,csak az a baj hogy csőlátású vagy és mindent elhiszel,amit az arcodba tolnak remélem azt is elhitted hogy microchipet oltanak belénk az oltással XD Apropó mióta megkaptam a Pfizert ettől a microchiptől olyan okos lettem, fizikai- kémiai egyenleteket számolok fejben XD Más is taoasztalt ilyet??Azt hiszen megyek az egyetemre ledoktorálok hisz okos lettem chiptől XD És egyébként aki a helyesìrási hibákkal vagdalkolózik, azt jelenti nincsenek már érvei...
2021. szept. 4. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Cunbina egy másik ehhez hasonló kérdés alatt egy válasz>>> "MrGond:

Én megnéztem egy ilyen oldalt, amit itt az oltásellenes hívők linkeltek. Hát... A kommentelők 95%-a nyíltan oltásellenes, és nyilván nincsenek is beoltva, így hiteltelen, amit írnak. A hozzászólások ilyenek, hogy "egy ismerősöm meghalt az oltás után 3 hónappal" és hasonlók. Viszont! "Kicsi a Világ!" Felfedeztem egy ismerős hölgyet a hozzászólók közt. Írta, hogy az öccse az oltás után meghalt szívinfarktusban... Gyorsan írtam a "halott" öccsnek, aki Svédországban él 6 éve, hogy él-e még? Válaszolt...:)"


Ennyit a csoportodról :)))

2021. szept. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
70%

Nálunk itthon (tavasszal) kis karfájdalom kívül senkinek semmi baja nem volt.

Én, fiatal 20as

40es nő

két 60as nyugdíjas.

2021. szept. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!