Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Füldugulásra mit lehetne...

Füldugulásra mit lehetne használni? Valamilyen fulspray? Valószínű fülzsir okozta

Figyelt kérdés
2021. aug. 31. 13:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Menj orvoshoz, ki tudják mosni, ha csak ennyi a gond.
2021. aug. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Semmit.. Ezek nem fognak hatni, ha már fülzsírdugó alakult ki. Azt ki kell mosni. De ne magadnak csináld, mert ha például lyukas a dobhártyád, amit te nem tudsz megállapítani akkor nagy szarba leszel, ha otthon akarod megoldani a helyzetet. Fülészeten 5 másodperc alatt megoldják ezt a gondot.
2021. aug. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Ha biztos hogy fülzsír, akkor fülészet. Ha mondjuk fújtad az orrod, és úgy dugult be, akkor csinálj egy edényben kamilla teát, tegyél egy törölközőt a fejedre, és hajolj az edény fölé, jó közel a teához. Nekem ez segített.
2021. aug. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
8%
fecskendőbe vizet majd belenyomni a füledbe,a szád közben legyen kinyitva,víz langyos legyen.
2021. aug. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat
2021. aug. 31. 14:45
 6/10 anonim ***** válasza:
68%
Egy dolgot tudsz tenni még. Talán segít talán nem. Ártani nem árt, és ha felhívnád a fülészetet úgy is ezt mondanák: parafin olajat vegyél a patikába, illetve egy pipettát hozzá és azzal csöpögtess a füledbe párat. Ez oldja kicsit a fűlzsírt. (a mosás is könnyebb lesz a dokinak)
2021. aug. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Senior Séf ***** válasza:
36%
Én amikor ilyen problémával küzdöttem, egy szétszedett golyóstoll alsó végét dugtam be a zuhanyrózsa slagjának a végébe, és azzal mosattam ki a fülemet. Aztán mikor meguntam, étrendet változtattam. Azóta nincs ilyen bajom.
2021. aug. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Golyóstóll vége azért nem jó, mert:


Amikor a fület mossák ki, akkor kicsit nagyobb nyomással kell, hiszen a víznek a fülzsírdugó mögé kell kerülnie, hogy utána kitudja lökni. Ha csak locsolod be a vizet azzal nem mész semmire. Csak rosszabbat csinálsz.

2021. aug. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
42%
És lepontoztak... orvosok is ugyanígy csinálják szinte,csak pisztollyal. Istenem..
2021. aug. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Végülis kipróbáltam és tényleg nagy nyomással jött ki a víz ahogy kellett, de nekem nem sikerült kiszednem.


De leginkább azért mert nem mertem olyan nagy nyomással csinálni ahogy kellett volna (ahogy az orvos csinálta) vagy csak bénáztam.

2023. jan. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!