Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kiálló bordák és púpos háttal,...

Kiálló bordák és púpos háttal, van esély arra hogy valaha is boldog legyek?

Figyelt kérdés

2021. szept. 3. 12:55
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

30 év alatti vagyok, 85 kg de sajnos majdnem 2 méter magas és sajnos nagyon csúnya a testem. Púpos az egyik része a hátamnak, a bordám is kiáll, hiába eszek és heti 4-5 alkalommal edzek nem segít rajta. Enni is próbálok de nincs látszata.


Gondolom így a kutyának se kellek.

Az arcom is problémás gyakori rajta a miteszer pattanás. Hiába kezelem vagy a kozmetikus. Ha ki is van nyomva utánna nagyon sokáig ott van a seb és ez se valami szép látvány.


Nagyon szomorú vagyok.

2021. szept. 3. 12:59
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is pectus carinatum-om van, viszonylag kicsi is vagyok (173cm) és 65 kg körül.. Főleg sulis időszakban zavart ez. De a párkapcsolataimra igazából nem hatott ki. Nem tartom magam már csak ezek miatt sem egy adonisznak,de azért elmondható hogy volt pár lány az életembe és jelenleg is egy 7 éves kapcsolatom van.Légy pozitív, elöbb utóbb megtalálod a párod, mert olyan biztosan nincs hogy senkinek ne kellenél.. :) 27F
2021. szept. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
61%
Ha csaj vagy akkor elkelsz...ha pasi...akkor :(
2021. szept. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy nagyon nehezen tudom ezt elfogadni és ez a mindennapokra is hatással van.


Mert lehetnék olyan mint mindenki más de sajnos nem vagyok és ez kíboritó. Pedig tényleg nem kérek sokat, de így emberek közé sincs kedvem menni, szinte teljesen egyedül vagyok a bajommal.


Senki nem segít, magamon se tudok segíteni, nem érdekel senkit az hogy mi van velem.:(

2021. szept. 3. 16:07
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

A púpos hátadat látta már ortopédus?

A pattanásos arcbőrödet bőrgyógyász?

2021. szept. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Igen látta, operálni nem lehet mert szerintük nincs akkor görbület.


Az arcomat már nem szoktam mutatni bőrgyógyásznak mert egyszer egy krém miatt amit felírt másnapra égési sérülést kaptam és pár helyen heg is marad miatta. Éjszaka kellet használni. Nappal csinálni kellet egy bőr próbát kis helyen és akkor nem volt gond, másnap egész éjszaka fent volt a krém és elintézte az arcon. Azóta kerülöm az ilyen dokikat.

2021. szept. 3. 22:43
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
van
2021. szept. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Tesó szedd össze magad a f@sznak rinyálsz itt :D Nem a testalkatod miatt nem fogsz kelleni a csajoknak, hanem mert sírsz mint egy kislány!

Kis millió embert láttam görbe háttal, ortopéd fejjel, de olyan nővel hogy a Rocco Siffredi is csak álmodott róla.

Nekem is van némi gerincgörbületem, de így könnyebben tudom nyesni a muffot a kocsiba mert jobban beférek :DD

Beszélj fitness edzővel lehet szarul csinálod az edzést, ha a doki azt mondja nincs nagy gond akkor a többi rajtad múlik. Erősítsd meg a hát izmaidat!

2021. szept. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Országlakó ***** válasza:
100%
Anonim 8/8. válasza a maga kissé nyers, de humorosnak is felfogható módján hasznos lehet a számodra, kedves Kérdező. Fel a fejjel! Mosoly!:) És esetleg pszichológus, talán jót tenne néhány beszélgetés.
2021. szept. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Otthon edzek, vettem saját gépet. Nem akarok rinyálni de el vagyok keseredve.


Nekem nem csak szimplán gerinc ferdülésem van ha nem ha a jobb oldalon a gerinc mellet hátamon púpos. Már majdnem kvázi modónak érzem magam. Pedig nem akkora de ezek hogy a ruha is jobban tapad ott és kényelmetlenül is érzem magam.

2021. szept. 8. 10:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!