Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Belefér ha hetente egyszer...

Belefér ha hetente egyszer kihagyok egy zuhanyzást / fürdést?

Figyelt kérdés
Kollégista vagyok, nálunk szintenként vannak közös zuhanyzók, viszont így hétvégén amikor bejövök szinte semmi kedvem lezuhanyozni, főleg hogy koszos sem vagyok + le sem izzadtam, mert otthonról jöttem. Persze a hét többi napjain el szoktam menni zuhanyozni, de ilyenkor vasárnap nem érzem szükségét (Mosakodni, fogat mosni, kezet mosni rendszeresen szoktam még ilyenkor is)

2021. szept. 5. 15:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked belefér, akkor belefér.
2021. szept. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
3%
NEM!
2021. szept. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Simán. Van aki egy héten hetet is kihagy.
2021. szept. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
Bele fér. Nem fontos mindennap zuhanyozni, csak megmosdani.
2021. szept. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha aznap nem izzadtál le, akkor persze, belefér.
2021. szept. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
35%
Ha igénytelen vagy akkor persze belefér. Bár nem lennék a szobatársad az fix.
2021. szept. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
95%

Van egy ismerősöm, ő annyira nem izzadós, hogy 2-3 naponta zuhanyzik. Mégsem éreztem soha, hogy izzadság- vagy testszaga lenne.


De találkoztam olyannal is aki minden nap zuhanyzott, mégis nap végére érezhetően büdös volt.


Ismerek olyat is aki ha leveszi pár óra hordás után a cipőjét, akkor a legyek is leesnek a plafonról olyan lábszaga van. Pedig ő is naponta mosakszik.


Szóval nincs jó válasz, tőled is függ a dolog, hogy mennyi fürdésre van szükséged.

2021. szept. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#7 mondjuk 3 napig nem zuhanyozni elég undorító, a nemi szervét legalább megmossa minden nap, ugye? Ne már, hogy az ember életébe nem fér bele legalább egy 5 perces tusolás naponta.
2021. szept. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz, ha egész nap itthon vagyok, és hűvös az idő, nem izzadok, néha nekem is kimarad 1 nap.

De 45 fokban meg vam hogy 3x tusolok naponta, mert nagyon izzadok.

2021. szept. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!