Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Koliban nem megy a nagydolog,...

Koliban nem megy a nagydolog, hogyan tudnék feloldódni?

Figyelt kérdés

Lány vagyok, pár napja költöztem be és azóta nem sikerült nagyvécéznem. Hogyan tudnám leküzdeni ezt a gátat? 🥺


Alul nyitott a wc, félek a hangoktól és a szagtól, illetve kb. mindog van bent valaki, nekem pedig teljes nyugalom kell a művelethez.



2021. szept. 5. 23:26
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
88%
Hát menj ki éjjel mikor nem járnak az emberek. A szag ellen én dezodort szoktam vinni, mivel nálunk érdekesen van megoldva és nincs ablak. De ha nálatok van akkor hagyd nyitva míg ott vagy. Persze a dezodor se rossz, én régebb csak este jártam de 2 év után rájöttem hogy minden embernek jön ki valami onnak és nem kell szégyellni. Aki meg röhögi hogy "uu a másik mekkorát szart" az valószínüleg túl gyerekes vagy ő UFO és neki tényleg nem kell ürítenie
2021. szept. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
52%
Miközben jön a hang, húzd le a budit
2021. szept. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
84%
menj ki hajnalban, akkor nincsenek talan annyian. tegyel osszehajtott wcpapirt a viz felszinere, akkor nincsenek hangok. huzd le rogton, akkor nincsenek szagok
2021. szept. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim válasza:
53%
Ez valami ovi-koli?
2021. szept. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
76%

Ha lezárod a fedelet amikor lehuzod az is segít a szag ellen. Mivel a szag többsége szerintem pont akkor jön ki amikor lehuzod a WC-t, mivel felkavarod a kakit.

Este vagy kora reggel egy kávé után amikor még nincsenek (bár ezt nem lehet minden nap eljatszani)

2021. szept. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
86%
Dobj be egy wc papírt es ugy kaksizz, igy nem fog nagyot csobbanni. Amugy en ilyenkor mindig arra gondolok, hogy mas is valoszinu ugyanugy szokott szarni mint en, neki is budos es van hangja, szoval felesleges erre rafeszulni. Multkor egy plázában ultem le pisilni, ahol volt vagy 15 wc, es csak azt hallgattam ahogy leultek a nők es fingorasztak, nevettem is magamban, de ez teljesen természetes, a wcnel jobban sehova nem tudsz elvonulni egy plázában vagy egy koliban.
2021. szept. 6. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
37%
Én utálom amikor nyilvánosan vagyok és finganak mellettem. Az ellen sajnos nem segít a bedobott papír. Amúgy azt figyeltem meg higy ha reggel ilyenem van az azért van mert olyat ettem amit nem bír a gyomrom, mivel nekem is van intoleranciám. Amióta odafigyel ek erre kevesebb ilyen van. Sok embernek van amúgy csak nem tud róla. Szóval kérdező erre még oda tudsz figyelni és akkor talán nem leszel hangos 🙂.
2021. szept. 6. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Vedd alapul, hogy mindenki végzi ezt a műveletet, úgyhogy no para, ha esetleg jön a nagy pukkancs. Jobb, mint egy bélcsavarodás...
2021. szept. 6. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim válasza:
100%
Hasonló helyzetben vagyok én is, csak én férfi fagyok és a vizelés nem megy nyilvános wc-n. Nekem az szokott sokat segíteni, ha elvonom a figyelmem a zavaró hatásokról. Például előveszem félkézzel a telefont és elkezdek rajta böngészni, olvasni valamit, vagy facebookot görgetni. Számomra ez elég jól működik, manapság már azt vettem észre, hogy alapból jobban megy már a dolog, telefon nélkül is. Esetleg próbáld ki. Vagy próbálj meg fülesen zenét hallgatni. A lényeg, hogy eltereld a figyelmed.
2021. szept. 6. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Na a füleses ötletet biztosan nem próbálom ki mert az oké, hogy én nem hallom mi történik, de ha halkan próbálom csinálni lehet hogy amúgy marha hangos puki lesz csak én ugye halknak hallom vagy egyáltalán nem hallom. 😅 Kiindulva abból ha füles van rajtam hangosabban beszélek. De köszönök minden kis ötletet.


És azért kínos picit mert akármikor jöttem be a mosdóra én még sosem hallottam más lányokat fingorászni vagy épp kaksizni hiába volt foglalt a wc, akár hosszabb időre is. 🥺 Prólkozom de ma reggel sem sikeredett sajnos.

2021. szept. 6. 08:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!