Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Menstruacio az orrba?

Menstruacio az orrba?

Figyelt kérdés
Sziasztok tegnap ki fújtam az orrom ugyanis 1 hete meg vagyok fázva! És egy pattogást éreztem a bal fülembe ès vèrzett az orrom. És pont tegnap meg is jött a menstruáció. És nagyon vérzik az orrom mintha a menstruáció lenne az orromba komolyan!!! Ez mitől lehet? És miért lehet?? Köszi a valaszokat, nagyon meg vagyok ilyedve h valami baj van...
2021. szept. 6. 11:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Elpattant egy ér az orrodban az orrfújástól valószínűleg, biztos nincs köze a menstruációhoz.
2021. szept. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Elpattant egy er a sok fujastol valoszinuleg.

Ha tudnad hogy mukodik a menstruacio, noi ciklus, akkor ilyen hulyeseg eszedbe se jutna. Olvass kerlek utana :D

Viszont ha mar 1 napja verzik az orrod, akkor erdemes lenne orvoshoz menni.

2021. szept. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs összefüggés. Véletlen, hogy pont akkor pattant el egy ér az orrodban, amikor éppen menstruálsz.
2021. szept. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom a valaszokat!
2021. szept. 6. 11:48
 5/7 A kérdező kommentje:
És mivel tudnám el állítani?
2021. szept. 6. 11:48
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Orvoshoz mész ő meg kiégeti
2021. szept. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Altalaban elall magatol 1 oran belul, de igy,hogy egy napja verzik, menj orvoshoz.
2021. szept. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!