Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lányok, Ti szoktátok szexuális...

Lányok, Ti szoktátok szexuálisan kínozni a partnereteket? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Nah szóval, arról van szó, hogy mostanában eléggé izgatja a fantáziámat az orgazmus kínzás. Néhány hónapja láttam elősször ilyenről videókat, és úgy gondoltam Én is kipróbálom a barátomon. Annyi a lényeg, hogy teljesen felizgatom a barátomat, szép lassan, és amikor már teljesen vége van (még nem élvezett el, de a heréi már nagyon duzzadtak) teljesen leállok és felhúzva hagyom őt.Nagyon izgatónak találom amikor a heréi és a farka majd szét robban. Persze neki nem tetszik a dolog, de engem ez nagyon izgat, hogy NE legyen néha orgazmusa... Jó látni, ahogy ekkor kíván engem.

Szoktatok ilyesmit próbálni? Légyszi kort is írjatok. Fiúk véleménye is érdekel.


Én L/19, barátom 23/F



2021. szept. 8. 16:23
 1/4 anonim ***** válasza:
96%
A szex 2 emberről szól. A párodnak érthető okokból nem tetszik. Te meg erre gerjedsz és ezzel szórakozol. Mit szólnál fordított esetben? Ha te maradnál mindig hoppon, ő meg mindig élvezne? Neki is megjárna az élvezet. Sebaj, majd máshol megkapja.
2021. szept. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%
A szexben csak az oké, ami MINDKÉT félnek oké. Ha a barátodnak ez bejönne, nem lenne gond, de így nagyon nem korrekt tőled. Ha erre izgulsz, keress olyan pasit, aki partner ebben, de ne kínozd ezt a szegény srácot.
2021. szept. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy a többiek mondják. Van olyan ember, aki ezt élvezi. Az ilyen dolgokat előre meg kell beszélni, a szabályokat felállítani és csak akkor szabad a pálya (addig, amíg engedi a partner).


Ha a párod erre nem vevő, és neked ez nagyon fontos, akkor ez a kapcsolat vége. Ha vevő rá vagy neked annyira nem fontos, akkor mehet tovább a dolog.


Hozzátenném, hogy van különbség a között, hogy az ágyban éppen abban a helyzetben tiltakozik az ember, de valójában tetszik neki és amikor tényleg nem tetszik. Ezért kell előre megbeszélni a dolgokat.

2021. szept. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
65%
És neki nincs keze, hogy befejezze? Egyébként szuper és izgi játék.
2021. szept. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!