Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egerben pszichològus?

Egerben pszichològus?

Figyelt kérdés

Tudtok egerben jò pszichològust aki valòban törődik az emberrel és pròbál segíteni?

Pánik,szorongás ilyesmi tünetekre keresnék megfelelő szakembert. Interneten keresgéltem de hátha valaki tud valakit aki nagyon jò.



2021. szept. 9. 14:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Dr Barna Judit


Mentalhigiénes csoport

Arany Janos 20/a

06-36-788-544, 06-20-522-76-05


En hozza jarok. Jo orvos.

2021. szept. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

De ő nem pszichiáter?

Nem szeretnék gyògyszert szedni mert már pròbálkoztam antidepresszánssal de nem ment. Gyògyszer nélkül szeretnék meggyògyulni.

Valamint hallottam már erről a mentálhigiénés csoportròl de az a baj hogy Füzesabony nem tartozik bele a TB álltal támogatott körzetbe így max csak magán úton tudnék hozzá elmenni ha rendel háznál

2021. szept. 9. 17:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Te uyanaz vagy aki multkor is kerdezett? O is fuzesabonyi volt. Amugy nem minden pszichiater ir fel gyogyszert.
2021. szept. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ezt a kérdést most tettem fel először. Az a baj hogy eddig 3 pszichiáternél jártam mindeggyik írt fel antidepresszánst. 3 nappal ezelőtt jártam egy pszichiáternél magasròl le...arta hogy mivan velem meghallgatott bòlogatott majd rá 5 percre már írta is a gyògyszert, közölte hogy siet mert kikell mennie még az òráshoz megcsináltatnia az òráját utánna meg hogy még egy páciens. Na mondom ez szép...
2021. szept. 11. 04:20
 5/5 A kérdező kommentje:

Utánna meg mondta hogy jön még egy páciens*

bocsi reggel van még :)

2021. szept. 11. 04:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!