Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől remeghet a kezem?...

Mitől remeghet a kezem? Normális ez?

Figyelt kérdés

Pár napja észrevettem, hogy remeg a kezem. Nem nagyon, tehát nem centimétereket leng ki, hanem csak pár mm-t. Példa rá. Matekon a körzőt bele kellett szúrni egy metszésbe és pár millimétert mindig odébbcsúszott a kezem így nem tudtam tized mm pontosan beleszúrni. Másik példa, amikor precízen kellene egy vonalat meghúzni, akkor nem mindig megy. Ez az állapot nem a nap 24 órájában áll fent, valamikor tökéletesen mennek a precíz finommozgások.


Alkoholt nem iszok, cigizni nem szoktam, tehát nem lehet megvonási tünet, koffeint se szoktam inni.


16 F



2021. szept. 10. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem azért nem megy, mert rákoncenteálsz. Legalábbis a leírtak alapján.
2021. szept. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet kivan az idegrendszered, normális időben fekszel le? Stressz is okozhatja, ha pl túl sok fps játékkal játszol :)

B complex vitamin :)

2021. szept. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, a napi 8 óra alvás megvan minden nap. Az FPS-ekről leszoktam (évekkel ezelőtt), 3 hete most kapcsoltam be először a ps-t.
2021. szept. 10. 20:08
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek az első válaszolóval. Ez akkor szokott előfordulni, ha nagyon rá koncentrálsz az adott cselekményre.
2021. szept. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!