Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek lesznek még...

Szerintetek lesznek még lezárások ebben és az évben vagy 2022-ben Magyarországon?

Figyelt kérdés
Nézem a híadót és várom mit mondanak, de semmi. Nyilván jósolni ti sem tudtok, de érdekel, hogy mit gondoltok. Remélem nem lesz több lezárás.

2021. szept. 11. 23:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem igen. Most kezdenek majd el tesztelni. Jön az ősz, véget ért a nyári szezon, a vírus álmából felkelt megint, de még a vadászati kiállítást megvárja, aztán megint jönnek a betegek.
2021. szept. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
62%
Már nem lesznek lezárások, ezt a kormány többször is egyértelműen kommunikálta; most már az oltásoké a főszerep. Mellesleg a lezárásokkal sem értek el semmit az égvilágon, teljesen hatástalan volt a vírus terjedésére, viszont rengeteg embert tönkretettek vele.
2021. szept. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Bárcsak igazad lenne második! Engem pl. érdekel, hogy lesz-e karácsonyi vásár, én azt nagyon szeretem. Mindekettőtöket felpontoztam.
2021. szept. 12. 00:36
 4/17 anonim ***** válasza:
90%

"ezt a kormány többször is egyértelműen kommunikálta"


A kormány és a kommunikáció. :D


Nem lesznek lezárások.

Másnapra lettek.


Nem lesznek bezárva az iskolák, mert akkor a pedagógusok nem kapnak pénzt

Másnapra belettek.


Nem kell maszkot hordani.

De kell maszkot hordani.


Nem lesz a második hullámban lezárás.

Lett.


Nem lesz a harmadik hullámban lezárás.

De lett.


Nem adjuk oda a diplomát nyelvvizsga nélkül megint.

Odaadtuk.


Nem lesz kötelező az oltás.

De az lett bizonyos rétegekben.


Nem lesz védettségi igazolvány

De lett.


A védettségi igazolványok nem fognak jelenteni semmit, akinek nincs nem éri hátrány.

De éri...


Nem küldünk haza senkit a kórházakból.

De hazaküldtetek.


Mindenkit ellátunk, az EÜ müködik.

Nem. Nagymamám is ezért halt meg. @szopó brigát.


És még sorolatnám. Adná az Atya Úristen, hogy ezek tavasszal eltarkodjanak .... Milyen megváltás lenne végre....

2021. szept. 12. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
14%
2: A lezárásokkal nem értek el semmit? Ennek is köszönhető,hogy tavaly lassult a járvány (mi másnak?).
2021. szept. 12. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
78%

Biztos, hogy lesznek zárások. Az oltás a fertőzés ellen nem túl hatékony, lásd tavalyi és mostani esetszamok. Azzal a kórház elkerülése a cél. A kormány sok egyéb mellett, ezt is rosszul kommunikálja.

Megvárjuk a pápát, aztán jönnek a hírek, nincs kétségem efelől.

2021. szept. 12. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
15%
Nem lesznek, mivel van oltás.
2021. szept. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy gondolom,hogy már nem lesznek lezárások,bezárások....
2021. szept. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
64%

Azt mondják az oltasok miatt nem lesznek. Csakhogy a mellett is meg lehet fertozodni, de nem is az a lényeg, hanem hogy fertoznek ők is. És sok meg az oltatlan. Gondolom ha sok lesz az igazolt fertozott megint lesz valamilyen korlátozás. Fene tudja mi. De az oltottak miatt már nem akarják. Meglatjuk mit lépnek. Eddig a who ajanlasait és a szomszédokat figyelték, követték. Szerintem most is ez lesz.

Ha a környező országok sorra zárnak, korlatoznak, nem fognak mást tenni ők sem. Foleg ha újra egyre több szakember és orvos mondja majd.

En is remélem hogy nem lesz. Nagyon unom már. Be vagyok oltva, hordom a maszkot ha kell, ha beteg leszek itthon maradok. Ennél többet már nem tudok tenni. Nem a korlátozások zavarnak, ha szükséges, szükséges. Én maganemberkent nem tudom ezt átlatni, nem vagyok sufnitudos sem sokakkal ellentétben.

Az egesz zavar úgy ahogy van.

2021. szept. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
hát sok embertől hallom hogy elmegy a Pápa meg lemegy a vadász kiállitás és már felhívják a vírust na most mehetsz fertőz terjedj :D
2021. szept. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!