Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől van az mostanában...

Mitől van az mostanában főleg, hogy minden kiborul, leesik, összetörik, kifolyik, kiömlik? Bármit csinálok, ez történik.

Figyelt kérdés

Amikor kinyitottam a mosogató alatti részt, ahol a szemetet tárolom, kidőlt a sörösüveg és összetört. Tegnap melléöntöttem a teát, ma mosogatáskor a tálból a mosogató mellé és rám borult a víz.

Valami mindig van. Balf@szkodok meg magától is jönnek a dolgok...


2010. aug. 31. 11:01
 1/3 A kérdező kommentje:

Most meg porszívózáskor a dvd tartó dőlt fel majdnem, egy jó pár dvd ki is esett...

Azt hiszem,már előre benyugtatózom magam! (délután meló)

2010. aug. 31. 11:29
 2/3 anonim válasza:

Talán pihenned kéne egy kicsit. Biztos túl sok gondod és feladatod van mostanában, azért történnek a balesetek.

Ne idegeskedj! Én ilyenkor veszek egy nagy forró fürdőt és minden jobb lesz utána. Ha van kedved próbáld ki!

2010. szept. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Velem akkor történnek ilyen dolgok, ha nem vagyok rendben lelkileg. Ilyenkor minden zavar, és mindenen hamar túl akarok lenni. És ekkor jön a kapkodás. Ne kapkodj! Állj meg egy kicsit. Rájöttem, hogy az ehhez hasonló dolgokért csak én vagyok felelős, pedig jó darabig utáltam a mosogatót, mert mosogatás közben folyamatosan kicsapott a víz.
2010. szept. 4. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!