Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A mai nap 2x ettem, majd ki...

A mai nap 2x ettem, majd ki is hánytam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Reggel 8-kor egy hasmenéssel kezdtem. Kb 10 felé ettem pár falatot, majd egy 5-10 percre rá kihánytam. Ebédre levest, felét se ettem meg, már kellett mennem hányni.

Nem is vagyok éhes, de úgy gondolom, ha ennék valamit, azt is kihánynám.

Teendő?


2021. szept. 13. 17:20
 1/4 anonim ***** válasza:
59%

Diéta.

Nem gond, ha ma már nem eszel semmit. Holnap is max. valami könnyűt. Pirítós, sima sós főtt krumpli.

Inni azért próbálj, apró kortyokban.

2021. szept. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
45%
az én húgommal ugyanez volt. elmentünk vele a kórházba, ott pedug megallapították, hogy cukorbeteg.
2021. szept. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a széntabletta általában segít ilyen esetekben.
2021. szept. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
67%
Pihenj, és küldj el valakit a patikába orális rehidráló folyadék porért. Sportital (izotóniás ital) is jó, elvileg ez jobban benned marad, mint a víz és pótolja az elvesztett sókat is. Az íze ótvar rossz, főleg a patikainak, de ez van, próbáld hűtve, úgy ihatóbb, vagy keverj hozzá egy kis narancslevet. Az a lényeg, hogy a folyadék maradjon benned, ha kell, próbáld kortyonként vagy akár kiskanalanként vinni be. Ha enni nem tudsz pár napig, abból még nem lesz baj. De ha inni se tudsz és már egy fél napja-napja nincs normális mennyiségű vizeleted, akkor telefonálj a háziorvosnak, és kérdezd meg, mi a teendő.
2021. szept. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!