Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Napi 7,5 liter vizet fogyaszto...

Napi 7,5 liter vizet fogyasztok. Hogyan álljak le? Többi alul

Figyelt kérdés
Minden nap irtózatosan szomjas vagyok, napi 7,5 liter folyadékot iszom körülbelül (4 másfél literes víz, zero italok és kávé növényi tejekkel) és tudom hogy ez nem oké, a cukrommal minden rendben van az orvosok szerint, fogalmam sincs mi lehet a gond de kezdek félni… más tapasztalt már ilyet?

#víz #folyadék #kávé #növényi #Egészséges folyadék #Cukormentes ital
2021. szept. 13. 21:51
 1/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Mennyi ideje van így?
2021. szept. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
85%
Sok oka lehet, de lehet cukorbetegséget megelőző állapot is, vagy bizonyos testüregek vízzel telődése, vese, májprobléma,gyógyszer mellékhatás, Sjögren szindróma, káliumszint csökkenés, stb....
2021. szept. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
42%
Én sörből iszok annyit!
2021. szept. 14. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kávéval és zéró italokkal állj le első körben, főleg, ha energiaitalok. Ezek vízhajtók, simán lehetsz szomjas tőlük, ha sokat iszol. Lehetőleg csak tiszta, szénsavmentes vizet fogyassz, amíg nem rendeződik ez a dolog. Ha ennek hatására semmi változás, akkor ismét nézesd meg a cukrod, kérj terheléses vizsgálatot, valamint vizeletvizsgálatot és a vesédet nézesd meg. Ha sportolsz, meg meleg van, akkor 3-4 liter víz belefér, bár ha nincs extra meleg, meg nem is voltál annyira aktív, akkor inkább 2-2,5 liter. De annyit kell is inni.
2021. szept. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Van bármi változás?
2021. szept. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!