Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Meddig fáj a lábujjam egy...

Meddig fáj a lábujjam egy benőtt köröm műtét után?

Figyelt kérdés
Tegnap volt egy kis műtétem, el távolították a benőtt körmöm a jobb nagy lábujjamból, és mióta kiment belőle az érzéstelenítő fáj. Az orvos azt mondta, hogy másnapra már nem kéne fájnia folyamatosan, nekem viszont még fáj. Be varrták a lábujjam.

2021. szept. 15. 20:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
hát eddig belevolt nőve a köröm azért fájt, most meg azért mert nincs benne a köröm ellentétben minden egyéb megnyomhatja és belemehet meg persze a mütét nyoma szoval fog is fájni az h meddig azt nem lehet megmondani
2021. szept. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 HELPERGUY4 válasza:

Ugyanez van velem is csak engem hétfőn műtöttek.

Minden nap enyhülni fog a fájdalom ne aggódj. Nem tudom hogy le kell- e szedned a kotest a varrás miatt, ha igen akkor az elég kellemetlen lesz mert a kötés valószínűleg beleszaradt a húsba. Ezt úgy tudod leszedni (már ha le kell) hogy beaztatod egy kis vízbe szépen tepkeded folyamatosan valamint fertotlenitesz majd ha meg van jó alaposan belenyomogatod a betadint. Egyébként nyugodtan vegyél be algopirint ha már nagyon fáj.

2021. szept. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem két napig fájt, vagyis aznap, mikor volt a műtét, és másnap. Én vettem be elég erős fájdalomcsillapítót is, de nem igazán hatott. Harmadik nap már inkább csak érzékeny volt.
2021. okt. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!