Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van itt Pszichiáter? Kérdeznè...

Van itt Pszichiáter? Kérdeznèk tőle.

Figyelt kérdés
Kedves Doktornő! Frontint kezdtem el szedni de úgy érzem reggelente remegek, más kedvjavító gyógyszer milyen lenne? Életkedvem nincs már, így alkoholhoz nyúlok, helyette kedvjavítót lehetne, ami motiválna a napi dolgokat megoldani ?

#magány #beteg #Depressizó
2021. szept. 16. 05:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
23%
Ha én nem nő vagyok, akkor ne is válaszoljak?
2021. szept. 16. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De bizony válaszoljál te is, meg mindenki is!
2021. szept. 16. 05:36
 3/13 anonim ***** válasza:
39%
Az alkohol nem megoldás.
2021. szept. 16. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Tudom nem érted a kérdést!
2021. szept. 16. 06:05
 5/13 anonim ***** válasza:
69%

Mi lenne ha elballagnál a kezelő orvosodhoz (gondolom nem a szomszéd a frontin díler), vázolnád neki, hogy nem jó, amit felírt, mit javasol (kisebb-nagyobb mennyiség, esetleg más kedély javító gyógyszer?).

Az sem mindegy, hogy mióta szeded, be kell állnia a gyógyszernek rendesen.

Ráadásul nem hiszem, hogy örülne, ha úgy kezded:

"Üdv, Doktorúr, Doktor nő! Nem jó, amit felírt, de a gyakorin egy feltételezett pszichiáter, aki annyit tud, hogy a Frontin nekem nem jó, azt írta, hogy... Szóval legyen kedves azt felírni, mert ő biztosan jobb szakember mint maga, aki x ideje ismer, és tudja a kórelőzményeimet is."

Mi lesz a helyes válasz?

A) Értetlenül néz rád, és megpróbálja eldönteni, hogy viccelsz-e, utóbbira tippel, és erőltetetten nevet egy kicsit.

B) Közli veled, hogy nem boltban vagy étteremben vagy, ahol kiválaszthatod mit szeretnél.

C) Megjegyzi, hogy egyáltalán nem ragaszkodik hozzá, hogy őt látogasd, nyugodtan kérhetsz időpontot a gyakoris kezelő orvosodhoz is, majd felírja neked ő a kívánt gyógyszert.


Bármelyiket megfejelheti egy laza előadással, hogy mi is a gond az elképzeléssel.

2021. szept. 16. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
.🤔.
2021. szept. 16. 06:09
 7/13 anonim ***** válasza:
Mesélj magadról. Mi a gond?
2021. szept. 16. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
46%

Frontin erre nagyon kevés,inkább antidepresszáns kellene,más típusú nyugtatóval kiegészítve míg az antidepi nem kezd el hatni,ami ugye minimum 3 hét.

Mellé pszichoterápia is javasolt.

Alkoholt el kell hagyni és pszichiátert kell keresni ha eddig nem volt. A gyakori nem fogja megoldani.

2021. szept. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Itt csak pszichiáterek vannak.
2021. szept. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ne szedj minden hülyeséget, és ne igyál alkoholt. Légy erős, és kondícionáld magad, hogy most rendbe jössz, és kész!

Vágj bele valami egészséges, gyenge éned szerint totál hülyeségbe! Mozdulj ki, mozogj valamit. Erőltesd ezt, mintha a saját anyja lennél magadnak. Ragadd fülön magad😉, menni fog, ha sokat próbálod.

2021. szept. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!