Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A teafilter mérgezést, súlyos...

A teafilter mérgezést, súlyos egészségkárosodást, rákot okoz?

Figyelt kérdés

ezek is műanyagból készülnek. jogos az aggódás, hogy mi történik a kis műanyag filterekkel, ha azt forró vízbe dobjuk? Talán egyikünk sem szívesen fogyasztana egy kiadós Earl Grey teát műanyagszármazékkal ízesítve, ugye?


a papír filteres megoldás sem mindig jó megoldás, hiszen sok papírt kezelnek epiklórhidrinnel, amiről köztudott, hogy gátolja az immunrendszer működését, meddőséghez vezet, és rákot is okozhat.



2021. szept. 16. 17:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
De a teljes kiőrlésű kenyeret gondolom gond nélkül megeszed, ami köztudott, hogy ennél milliószor egészségtelenebb...
2021. szept. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Igen! Én nagyon sok olyan embert ismertem aki rendszeresen ivott teát és már elhunyt.
2021. szept. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
2021. szept. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mi a gond a teljes kiőrlésű kenyérrel? Abban hol van műanyagszármazék és vegyszerek?
2021. szept. 16. 18:11
 5/11 anonim ***** válasza:
50%
Abban csak mikotoxinok vannak, amik szépen felhalmozódnak és tönkre teszi a hormonrendszered, jah és rákot okoz. AmEzt mindenki tudja, aki nem egy amőba szintjén van. De te csak félj a teafiltertől
2021. szept. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
33%

Még sohasem találtál műanyag zacskó szálakat a kenyérben? Nagyon szerencsés vagy! Amúgy tudtad, hogy az igazi kenyér: só, liszt, kovász, víz keverékével készül? Semmi ízfokozó, vagy bármilyen más adalékanyag? Sokkal több károsanyag van 1 szelet kenyérben, mint egy lábas teában...


Nem a teába kiododó műanyagrészecskéktől kell tartani, hanem a világban elterjed káros atomsugárzástól! Tudtad, hogy az usa egy több korallzátonyt is elpusztított az atombombák tesztelésével, és, hogy renggeteg káros sugárzást engedtek a Föld légkörébe, amit a mai napig termelnek atomenergia címszóval? Na, azok tényleg rákot és korai halált okoznak! Egy csecsemő sem a teafiltertől lesz leukémiás...

2021. szept. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
58%

A szomszédokban a Janka néni is mindig ezt mondta, hogy minden az atomtól van.


Atya ég.


Az is megér egy misét,aki szerint az atomtól lesz leukemiás egy gyerek, ennyire buta hogy lehet valaki...

2021. szept. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
29%
#6 ön elmebetegnek tetszik lenni?
2021. szept. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
70%
8: pontosan olyan 9stoba válasz volt, mint maga a kerdés amit a kerdező feltett. Nem, nem vagyok elmebeteg, csak tükröt tartottam a kérdező elé. Talan belegondol, hogy mennyire túlkomplikalja a dolgokat... Bár, nem, biztos vagyok benne, hogy nem fogja.
2021. szept. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Korai halál… Na, legalább van megoldás erre a sok szarra, ami itt Élet címszóval megy a Földön! Sajnos, születésünk előtt nem lehet dönteni, hogy Világra akarunk-e jönni, de ha lehetne, máris meg lenne a megoldás a túlnépesedésre. :D
2021. okt. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!