Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb omega 3...

Melyik a legjobb omega 3 kapszula?

Figyelt kérdés

Vettem a gyògyszertárba ezt a Jutavites halolaj kapszulát azt mondták ez a legjobb nálluk. De sajnos úgy tűnik nekem nem vállt be mert annyira elkezdett morogni a hasam hogy azt hittem rögvest be fo*ok :D. De másnap viszont a hasam is ment tőle, nem vészesen de ment.

Érdekelne hogy ki mit szed,kinek mi vált be.



2021. szept. 17. 05:04
 1/4 anonim ***** válasza:
61%

Én pl zinzino olajat "szedek", az egyik legjobb a piacon. Igaz kicsit drága, de tényleg használ.

Előtte herbaria márkát szedtem, nem tudom volt e változás, de nem ment tőle a hasam az egészen biztos.

2021. szept. 17. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pont délelőtt olvastam erről a zinzoròl egy lejáratò kampányt hogy mennyire rosszak a termékeik. De ha neked bevált lehet kipròbálom. Milyen árban van? Milyen változásokat vettél észre?
2021. szept. 17. 12:27
 3/4 anonim ***** válasza:
61%

Hát nem olcsó azt hozzátenném, 300 ml 13 ezer Ft, ebből napi 2ml kell inni. Kb 2 havonta veszem.

Bevallom az mlm politikájuk nekem sem tetszik, de tesóm ajánlotta, ő a fiának adja akinek az idegrendszere éretlen, és sokat javított rajta.

Én magamon annyit vettem észre, hogy kevésbé fáradok le agyilag, a nap végén is fog az agyam, meg türelmesebb vagyok mint amúgy, és jobban megjegyzek dolgokat (egyetemen nem hátrány), a bőröm is szebb, az emésztésem is jobb.


Azt nem tudom más omega3as halolajas cucc működik e, mert ezen kívül csak a herbariat próbáltam, ami halolaj+e vitamin, de azzal kapcsolatban semmilyen változást nem észleltem.

2021. szept. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nézd meg a Minami halolajokat. (A Zinzino egy teljesen átlagos, viszont túlárazott halolaj, ugyanolyan mint a többi kb. 90% a boltokban, csak a szokásos MLM-es árazással és eltúlzott állításokkal. Felesleges kipróbálni. A Jutavit pedig egy olcsó kategória.)
2021. okt. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!