Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tudnék kezdeni?

Mit tudnék kezdeni?

Figyelt kérdés

Nagyjából 1,5 éve rettenetesen becsomósodott a nyakam(izomcsomó),azon belül a fejbiccentő izom,mindkét oldalt,mivel ennek az izomnak a feszülése sok más tünetet tud okozni,amire azt gondolná az ember,nincs is köze hozzá.Tüneteim:fejfájás homlok tájt(ez vagy nincs,vagy nagyon enyhe korábban erős volt),furcsa fül fájás(vizsgálat során teljesen normálisnak tünt),feszes,merev nyak szinte mozgatni nem tud és fülsípolás.Illetve egy rendkívül érdekes és bosszantó tünet amit legfeljebb privátban leírhatok,mert elég nehéz leírni.


Természetesen kizárásos alapon kilettek vizsgálva a tünetek.Reumatológián még nem voltam,ami tudtommal különösen ezzel foglalkozik,de nem igazán akarták a doktorok ilyen irányba terelni.Rettenetesen bosszantóak a tünetek,kicist hitehagyott vagyok.Ki lehet ebből gyógyulni?



2021. szept. 20. 10:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Jóga, torna, masszázs. Utóbbit szakemberrel! Esetleg izomlazítók? De tudni kell, h a benzodiazepin gyógyszerek, amik nyugtatók is, gyorsan hozzászokást okoznak, és nehéz elhagyni.
2021. szept. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nincsenek olyan extrém fájdalmaim,hogy kellene izomlazító,ami azt illetti a fájdalmak nagyon enyhék és elviselhetőek,talán az elején voltak erősek.Én sem vagyok oda túlzottan az izomlazítókért.
2021. szept. 20. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!