Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi ez a furcsa erzes???

Mi ez a furcsa erzes???

Figyelt kérdés
Voltak regebben panik rohamaim de mar sikerult lekuzdenem oket 2 honapja de mostanaban ha felebredek vagy szimplan nap kozben ramjon egy olyan erzes h mint ha elhidegulnek a vilagtol nem lenne a valosag akiket ismerek nem ismerem furcsanak erzem oket mintha most latnam oket eloszor es felek tole csak ez uj nem panik roham es felek hogy elvesztem az ondtudatom vagy hogy meghalok plusz ram szokott jonni egy olyan erzes hogy konnyu mind a ket tenyerem kihulnek es elkezdek eleg brutalisan remegni es ez mind 1 2 hete indult es korhazban kb 6 7 honapja voltam teljes kivizsgalason egyedul agyi ctn nem de azt nem is mondtak hogy azzal lehet baj panik roham alatt de mar nincs es ettol felek hogy mi lehet ez ???mert eleg nehezen mulik el es kis idore

2021. szept. 20. 18:32
 1/6 anonim ***** válasza:
korod, nemed?
2021. szept. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
16,fiú
2021. szept. 20. 18:52
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez nem szervi baj, így nem is fognak találni semmit a kivizsgálásokon. Pánikbeteg vagy, fordulj pszichológushoz!
2021. szept. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez pontosan azt jelzi, hogy nem küzdötted le. Sokan terjesztik itt a fórumon is, hogy de ők igen, aztán pár év múlva mindig jön a kopp. Nem múlik el.
2021. szept. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
dp/dr.
2021. szept. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Pánik. 20 éve csinálom. Nem fogsz belehalni! Viszont, nagyon brutális érzés. 10 évig tünetmentes voltam. Most kiújult. Az okát nem tudom.
2021. szept. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!