Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hirtelen nyomás keletkezett...

Hirtelen nyomás keletkezett mindkét fülemben, alig hallok és az erek is "égnek" a fejemben, mi bajom lehet?

Figyelt kérdés

Vagy fél órája mintha egyik percről a másikra félig megsüketültem volna, másodpercek alatt megnőtt a nyomás a fülemben, azóta alig hallok, főleg a háttérzajok tompultak el, mintha víz alatt lenne a fülem. Emellett az erek is úgy égnek vagy nem is tudom hogy mondjam, az egész fejemben. Nem fülzsír az biztos, mert nem nagyon van benne, és mindkét fülemben egyszerre lett nyomás és hallásvesztés, másodpercek alatt.

Pánikbeteg vagyok és frontérzékeny, csak azért írom ide mert rengeteg tünetem van (szédülés, hányinger, halálfélelem stb.) évek óta amiknek nem találtak szervi okot, és nem tudom ez is egy újabb féle tünet lehet-e esetleg, vagy ennek más oka van. Félek hogy agyvérzést fogok kapni vagy reggelre megsüketülök esetleg... 😢



2021. szept. 22. 22:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj. A légnyomás változik és te ezt megérzed. Amúgy én is. Lüktet a fejem per pillanat. Dugulás a fülekben, hangok olykor "megijesztenek"... Ismerem ezeket a bajaidat sajnos, de nyugi, nem lesz semmi baj.
2021. szept. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, ez megnyugtató, akkor nem egyedi ezek szerint. Remélem holnapra elmúlik mert nagyon kellemetlen. Jobbulást amúgy akkor neked is!
2021. szept. 22. 22:38
 3/4 anonim ***** válasza:

Köszi, neked is!

Es nem, valóban nem egyedi.

Holnap reggel, vagy ébredés után megszunik. Ez a hule hőmérsékletvaltozas csinálja és rápánikolsz. Egy 0,5 -ös frontin sokat tud segíteni

2021. szept. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem volt melletted bányarobbanás?
2021. szept. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!