Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Guggoló munkát csináltam...

Guggoló munkát csináltam tegnap kb 1 órát, ez normális?

Figyelt kérdés
Guggoltam, de közben elmentem bizonyos kellékekért, úgyhogy mozogtam is, nem végig guggoltam. Ahogy végeztem már enyhe izomlázat éreztem a comb, lábszár és térd környékén. Ma már leguggolni nem tudtam, illetve ülő helyzetből is fájdalmas felállni. Este a térdeim is nagyon fájtak, de már elmúlt. A combon, lábszáron van erős izomláz. Félek hogy ezentúl lesz vele bajom, mert lehet hogy ízületi gyulladás. Szerintetek jelezzem ezt orvosnak? Tulajdonképpen nem végeztem megterhelő munkát és mégis így történt.
2021. szept. 23. 18:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Dehogy fordulj ezzel orvoshoz! Ha egy-két-három nem alatt semmi javulás, akkor.
2021. szept. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tornázz ezután.
2021. szept. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
Tehát egy óra guggolás után, amit azért még is szakítottal mozgással ízületi gyulladásod lett. Aha. Rendkívül valószínű.
2021. szept. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3, nem ettől lett... most előhozta ez a munka, csak tudni akartam hogy másnál is fordult már elő ilyen durva izomláz.
2021. szept. 23. 18:28
 5/8 anonim ***** válasza:

De, megterhelő munkát végeztél.

Tudod, az nem csak az 50 kilós zsákok felhordása az emeletre/padlásra egy építkezésen, hanem a szokatlan testhelyzetben végzett munka is. Te éppen ezt csináltad.

2021. szept. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egyes!

"egy-két-három" mi? Óra? Év?

2021. szept. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Fugáztam egy 10 nm-nyi területen, ez semmiképp se megterhelő munkának számít, ahogy írtam járkáltam 5 percenként, anyagot kevertem, letisztítottam a felületet, ezért nem értem hogy lehet ilyen durva izomláz mindkét lábamban.
2021. szept. 23. 18:58
 8/8 anonim ***** válasza:
Simán lehet. Hasonlítsd össze azzal, mennyit guggolsz egyébként naponta, olyan 1/100-át ennek.
2021. szept. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!