Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Még is mi történhetett anyukám...

Még is mi történhetett anyukámmal?

Figyelt kérdés

Szorító melkasi fájdalom

Verejtékezés

Nehéz légzés, remegés ezekkel vitte be tegnap a mentő a kórházba, ahol ma azt mondták nem adhatnak információt mert nincs bent az az orvos, aki adhat. Így hétfőn kell érdeklődeni anyukám asztmás ez asztmás roham lenne?



2021. szept. 25. 15:27
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Lehet pl.: szívinfarktus.
2021. szept. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Infarktus. De olyan nincs, hogy nem adnak a családnak felvilágosítást, ha ő nem tiltakozott ez ellen. Apukáddal együtt éltek vagy nagyszülőkkel? Voltatok benn nála?
2021. szept. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A telefon végén valami nővérke volt és az aszt mondta nrm adhat információt. Egyébként 18 éves vagyok anyukámmal èlek. Apukám sajnos már nem él. Együtt lakunk anyukámmal. De nagyon féltem 😕 58 éves és az asztmájával néha voltak fulladások de ilyen még nem és mivel gyenge és sovány így félek, hogy belehal.
2021. szept. 25. 16:13
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Menjél be hozzá a kórházba. Ha idejében orvoshoz került, akkor már megkezdték a szükséges kezelését.
2021. szept. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Védettségi igazolványnélkül nem engednek be így hétfőn intézem hogy meg kapjam az oltást.
2021. szept. 25. 16:37
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is infarktusnak hangzik, de azt csak tudod, hogy melyik osztályon fekszik, hiszen nővérrel beszéltél.

Ha kardiológián, akkor a szívével van baj. Ha pulmonológián, akkor az asztma lesz az.

Egyébként valóban nem adhatnak ki konkrét információt, csak az orvosok.

Hétfőn újra kell telefonálnod, ha pontosan szeretnéd tudni, hogy mi történt.

Persze, addig is hívhatod a korházat, de csak általános információkat adhatnak.

A páromat egy éve vitte el a mentő stroke gyanúval, egyik péntek este. Aznap annyit sikerült kiderítenem, hogy a neurológiára került.

Nagyon segítőkészek voltak, de csak általános információkat kaptam, hogy jól viselte az éjszakát, jól reagált a gyógyszerekre, stabilizálódott az állapota...

Tehát konkrét információt, csak a kezelőorvosa adhat.

De, nyugodtan hívd fel az osztályt, és elmondják, amit tudnak.

2021. szept. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm.
2021. szept. 25. 17:27

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!