Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Slejm a széklettel normális,...

Slejm a széklettel normális, ha meg van fázva az ember és nyel belőle?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Elég rondán meg vagyok fázva pár napja és én sajnos nem egészen tudom visszaköpni a dolgot, ezért ha köhögök és felszakad, másfele terelem.. :D

És azt vettem észre, hogy pl ma wc-zés után pici ilyen slejm is volt, ez ilyenkor normális ugye?



2021. szept. 26. 18:44
 1/4 anonim ***** válasza:
68%

Nem tudod másfelé terelni nagyon, ugyanis a nyák, vagy slejm a gyomorban szokott maradni, illetve, ha elég sok van, akkor hányást okoz, mivel megemésztődni nem fog, az alsóbb béltraktus felé pedig kétséges a távozása.

Nyák lehet a székletben, még az sem zárható ki, hogy nálad a gyomorból jutott le oda, de inkább szedj köptetőt, és köpd ki, mert az sem jó, ha az egész bélrendszereden végig vonul a trutyi.

2021. szept. 27. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60%
Az nyalkas szeklet, a belekben kepzodott, de nagyobb megfazasnal elofordulhat ott is. Bel-hurut.
2021. szept. 27. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem fáj semmim egyébként, hasam teljesen rendben van, nem is ment, normál állagú a dolog.

Csak nagyon sok ilyet nyeltem sajnos, főleg reggel, ha felszakad és elgondolkoztam, átjuthat-e valamennyi a gyomron.

Igazából nem volt sok a nyák mennyisége annyira, tehát nem volt ijesztő, csak egy kis széllel távozott a végén..

2021. szept. 27. 09:16
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Próbálom megérteni a kérdést, a kakával együtt más is jött, amit te lenyelsz? Fúj!
2021. szept. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!