Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Akik elkapták a covidot és...

Akik elkapták a covidot és úgy rendesen benne voltak, de azért kórházba nem kerültek,nagyobb valószínűséggel viseli meg őket az oltás is?

Figyelt kérdés
2021. szept. 28. 22:48
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
Nem feltétlenül, inkább egyén függő. Két kolléganőm átesett rajta és utána oltották, a covid szövődményeit még nem heverték ki (egyiknek zúg a füle, a másik nem érez szagokat), de az oltást jól viselték.
2021. szept. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Apukám nagyon durván benne volt de nem volt kórházban vele. 2 oltást is kapott egyiktől se volt semmi baja.
2021. szept. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm! Én is a létező összes tünettel benne voltam, megviselt nagyon. Nem tudom az oltásra hogy fog reagálni a szervezetem. Szüleim is benne voltak de nem annyira mint én, nekik az oltás után semmi panasz nem volt kézfájáson kívül. De van egy ismerősöm, aki elkapta, nem különösen viselte meg, de mind a 2 oltás után belázasodott és nagyon rosszul volt.
2021. szept. 28. 23:04
 4/6 anonim ***** válasza:
A kézfájás (izületi fájdalom) borogatással megelőzhető. Nekem is úgy tanácsolták, hazaérve beborogattam az oltás helyét, és nem volt semmi gondom vele.
2021. szept. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én itthon túléltem, a 74 éves Édes anyámmal. Borzasztó rossz volt, mikor azt éreztük, egyszerűen nem kapunk levegőt. 2 hét alatt voltunk túl rajta. Durvább, mint egy influenza, ez igaz. De nem kell mindenkit lélegeztetőgépre tenni. Ülő fürdőt és lázcsillapító gyógyszert alkalmaztunk. Semmi maradványtünetünk nincs
2021. szept. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Immunis vagy.
2021. szept. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!