Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az antidepresszáns vagy a...

Az antidepresszáns vagy a mellé kapott Frontin mellékhatása lehet a hihetetlen nagy aluszékonyság? AZ állandó levertség „állva elalszom“ állapot?

Figyelt kérdés
2021. szept. 29. 17:54
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Frontin
2021. szept. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 eznemlényeges ***** válasza:

Frontinnak egyértelműen ilyen a hatása.

Beszélj a szakemberrel, aki felírta neked, hogy ilyen hatása van rád, hátha megváltoztatja a napid adagod.

2021. szept. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%

A Frontint TILOS kúraszerűen szedni, mert pár hét alatt függő leszel. A benzodiazepin egy nagyon durván addiktív anyag, egy csomó országban be is tiltották már ezeket a típusú nyugtatókat.


Csak akkor vegyél be egyet, ha ténylegesen pánikROHAMOD van és képtelen vagy uralni.


Amúgy meg sürgősen szokj le róla, mielőtt végleg tönkreteszed magad, mert kegyetlenül fájdalmasak az elvonási tünetek, ne akard kipróbálni.


Ha szorongsz próbáld ki az l-theanine-t, az egy természetes anyag és rendkívül jól lenyugtat, mellékhatások nélkül.

2021. szept. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

"A Frontint TILOS kúraszerűen szedni, "


A pszichiáter szakorvos napi 2x1-et írt fel.

most álljak le vitázni a szakorvossal?

2021. szept. 29. 19:19
 5/8 anonim ***** válasza:
35%

Faszt. Az antidepresszans elso hat heteben mellekhatasok meg vannak. Eloszor egy hetig csak fekudni sem szokatlan. Regen korhazban szedettek eloszor.

A Xanax csak tuladagolva, vagy total nyugodt embernel okoz almossagot. Mikor indokolt a szedese, nem. Es ha 0,25 mg-os, akkor ez egy nagyon ovatos dozis.

Az a szep a csipobol nyomott gyogyszer-ellenzesben, hogy nincs mogotte tobb evtizedes szemelyes tortenet.

2021. szept. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#4 a szakorvos azt nyomja beléd, amit az orvoslátogató javasol. Ha függő leszel, soha nem szabadulsz a gyógyszertől, egész életedben eltarthatod a gyógyszergyártót.


A benzók nem gyógyítanak meg, hanem leépítik az agyadat szép lassan. Egy nyugodt és életképtelen zöldség leszel.

2021. szept. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hu, én egyszer próbáltam ki Frontint, én is majdnem helyben bealudtam. :D


Ahh, tudom mennyire el tudja kapni az embert a pánik és szorongás, sztem kevés borzalmasabb érzés van, amikro rád tör. :( ÉN most vagyok xar időszakomban, más "természetes" dologgal próbálkoztam, de az meg ugye más miatt káros. Az is beálmosít. :D


Igazából egyiket sem szertném szedni/használni.

Mostanra már inkább a meditáció, zene, stb ami leköt. Vagy pl futás, bár amikor ennyire lent vagyok még nehezebb rávenni magam. Viszont oldja a felgyülemledt feszkót.

2021. szept. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Most napi kettőt szedsz, készülj fel, hogy az adagodat lassan növelned kell, mert a hozzászokás miatt ennyi már nem lesz elég. A végén marokszámra fogod szedni, és ha nem kapod meg időben, úgy fogsz viselkedni, mint egy drogfüggő.
2021. szept. 30. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!