Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Heti pár óra füldugóhasználatn...

Laci199 kérdése:

Heti pár óra füldugóhasználatnak vannak/lesznek káros mellékhatásai?

Figyelt kérdés

2021. szept. 30. 13:07
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha nem használod akkor lesz inkább.

Van akinek nem tolerálja a füle, könnyen megfájdul, akkor fültokot kell kérni. De a lényeg, hogy tiszta legyen a füldugó mindig, mert különben gyulladást okozhat.

2021. szept. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen értelek. Milyen az a fültok? Olyan mint a fejhallgató?
2021. szept. 30. 13:24
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2021. szept. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

[link]

Fültok már speciálisabb, többféle csillapítási szint, speciális hangtartományok stb. Persze ebből is vannak olcsók.

2021. szept. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A gond csak az hogy alváshoz akarom használni
2021. szept. 30. 13:32
 6/8 anonim ***** válasza:
Rakj a fejedre egy párnát, a feleségem is így alszik, kettővel.
2021. szept. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Amúgy az enyém is :) De sajna nekem nem elég...
2021. szept. 30. 13:43
 8/8 anonim ***** válasza:

Cégnél nálunk kötelező. Ha veszel füldugót akkor a legkényelmesebbek ezek a sárga szivacsfüldugók, amiket megsodorsz, és úgy teszed be a füledbe, ott dagad vissza. Jól csillapít, és nem is kényelmetlen. Nyugodtan alhatsz az oldaladon is vele. Néha én is használom, és sokkal pihentebben ébredek.

Káros hatása nincs szerintem, több mint 18 éve dolgozom olyan helyen ahol kötelező, és nem voltam ez miatt orvosnál, hogy pl begyulladt volna tőle a fülem vagy hasonlók.

[link]

2021. szept. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!